13 yaşındaki kız öğrencisinin resimleri ile fuhuş sayfası açtı

Samsun’da basketbol antrenörü olduğu öğrenilen bir kişi, basket kursuna giden 13 yaşındaki kız çocuğunun resmini kullanarak fuhuş pazarlığı gerçekleştirdi. Dolandırdığını anlayan kişi şikayetçi oldu.


Samsun’da basketbol antrenörlüğü yaptığı öğrenilen bir kişi 13 yaşındaki basket kursuna gelen kız çocuğunun fotoğrafının ve isminin yer aldığı internette sosyal paylaşım sitesinde hesap açıp fuhuş pazarlığı yapıp kişileri dolandırmaya kalktığı iddiasıyla polisin takibi neticesi yakalandı.

İNSTAGRAM HESABINDAN DOLANDIRICILIK

Samsun’da basketbol antrenörlüğü yapan 31 yaşındaki C.K., basketbol kursuna gelen 13 yaşındaki kız çocuğunun resmini ve adını koyduğu instagrama hesap açıp kişileri kendisine ekleyerek ağabeyinin sakat olduğunu ve paraya ihtiyaçları bulunduğunu söyleyerek para karşılığı fuhuş yapmak için yazışmaya başladı.

HESABINA PARA YATIRMASINI İSTEDİ

Bir kişi 13 yaşındaki kız sanıp C.K.’nin kendi ismine olan verdiği banka hesabına 100 lira yatırdı ve fuhuş için buluşmak istedi. Kendisinin Canik ilçesindeki bir alışveriş merkezinde olduğunu yazan C.K., buraya gelen kişiye mağazada olduğunu, kıyafet almak için 100 lira daha yatırmasını istedi. Alışveriş merkezindeki ATM’den para yatıran şahsın yanında ona nasıl para yatıracağını da tarif eden C.K., yazıştığı kişiye mağazada olduğunu ve onu gördüğünü yazıp üstündeki kıyafetleri de tarif etti. Söz konusu şahıs 100 lira daha yatırınca dolandırıldığını anlayıp polise şikayette bulundu.

3 KİŞİYİ DAHA DOLANDIRMIŞ

Samsun Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlar Şube Müdürlüğü ekipleri yaptıkları çalışma neticesi C.K.’nin kimliğini tespit etti ve şahsı Canik ilçesi Uludağ Mahallesi’nde yakalayarak gözaltına aldı. Yapılan araştırma neticesi C.K.’nin 3 kişiyi de aynı taktikle dolandırdığı gün yüzüne çıktı. Siber Suçlar Şube Müdürlüğündeki sorgusu tamamlanan C.K., “çocuğun cinsel istismarı” suçundan bugün Samsun Adliyesine sevk edildi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Üniversiteli 4 kızı silahla tehdit edip fuhuş yaptırdılar!

Üniversiteli 4 kızı silahla tehdit edip fuhuş yaptırdılar!

İstanbul'da polis, genç kızları silah zoruyla fuhuş yapmaya zorlayan çeteyi çökertti. Çeteden kurtulan kız, "İlişki başına 200 lira alıp bana 20 lira verdiler. Beni 10 gün içerisinde 150 kişiye sattılar." ifadelerini kullandı.

One comment
  1. Samsun basketbol il temsilciliği

    Kamuoyuna Duyuru
    Bugün Çeşitli Basın Organlarında Çıkan Bir Haberde Samsun Basketbol Camiasının İçerisinde Yer Almayan Antrenörlük Yapma Yetkisi Bile Olmayan Bir Kişinin Gerçekleştirmiş Olduğu Suç İşleminde Basketbol Antrenörü Olarak Lanse Edilmesi Samsun Basketbol Antrenörlerine Yapılmış Bir Haksızlık Olduğunu Dile Getirerek.
    Tek Amaçları Zeki, Çevik Ve Ahlaklı Sporcu Yetiştirmek Olan Antrenörlerimizin Sonuna Kadar Yanındayız
    Samsun Basketbol İl Temsilciliği….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz