15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden atlayarak intihar etti!

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden atlayan bir kişi, yaşamını yitirdi. Şahsın cansız bedeni, deniz polisince denizden çıkarıldı.


Olay, saat 11.00 sıralarında 15 Temmuz Şehitler Köprüsünde yaşandı. Alınan bilgilere göre, köprüye gelen bir şahıs, aracını köprü üzerine durdurdu ve bariyerlere doğru koşmaya başladı. Bariyerleri aşan vatandaş, korkuluklara çıktıktan kısa bir müddet sonra kendini boşluğa bıraktı. Köprüden bir kişinin atladığını gören çevredeki vatandaşlar, vaziyeti polis, sahil güvenlik ve sağlık ekiplerine ihbar etti. İhbar üstüne olay yerine gelen deniz polisi ve sahil güvenlik ekipleri, intihar eden şahsı arama çalışması başlattı. Ortalama yarım saat süren arama çalışması sonrası şahsın cansız bedeni Çengelköy İskelesine çıkarıldı. İskeleye çıkarılan şahsın üstünden kimlik çıkmazken, cesedin 35 yaşlarında bir erkeğe ait olduğu öğrenildi. Olayla alakalı soruşturma sürüyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Erkek arkadaşını silahla vurup intihar etti!

Erkek arkadaşını silahla vurup intihar etti!

Şişli'de köpekleriyle beraber yaşayan bir kadın, halen bilinmeyen bir sebeple tartışma yaşadığı erkek arkadaşını silahla vurup öldürdükten sonra intihar etti. Eve gelince annesi ile erkek arkadaşının cesediyle karşılaşan genç kız sinir krizine girdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz