16 Yaşındaki küçük kıza uyuşturucu verip tecavüz ettiler

Avustralya’da yaşanan olayda 16 yaşındaki bir kız sevgilisi ve onun dört arkadaşının tecavüzüne uğradı. Genç kıza tecavüz etmeden önce uyuşturucu verilip sarhoş edildiği öğrenildi.


Avustralya’da meydana gelen olayda, ismi açıklanmayan 16 yaşındaki kız, kendisini sarhoş eden sevgilisi ve onun dört arkadaşının tecavüzüne uğradı.

UYUŞTURUCU İÇİRDİLER

İddialara göre genç kız, erkek arkadaşı ile buluştuktan sonra kendisine verilen uyuşturucudan dolayı kendinden geçti ve kızın sevgilisi, arkadaşları ile birlikte otomobilde kızı taciz etmeye başladı.

KAÇTI AMA YAKALANDI

Adamların ellerinden kurtulan kız, otomobilden inip iç çamaşırları ile çalılığa doğru koştu. Kızı çalılıklarda yaklayan erkek arkadaşı ve öbür dört kişi, genç kıza orada tecavüz etmeye devam başladı.

ARABADAN ATTILAR

Tecavüzden sonra bir kişi kızı otomobile koyup yaşadığı Cairns kentinin yakınlarına götürüp otomobilden attı. Kızın fiziksel vaziyetinin iyi olduğu öğrenildi.

TAHLİYE TALEP ETTİ

Kızın erkek arkadaşının avukatı mahkemede, çocuğun sarhoş olduğu için bu şekilde bir eylemde bulunduğunu söyleyip kefalet ile serbest bırakılmasını talep etti fakat mahkeme bu talebi reddetti. Dava, 24 Ocak tarihinde tekrar görülecek.

İlginizi Çekebilir
Sarıyer’de uyuşturucu satıcılarına baskın! 22 kişi gözaltında

Sarıyer’de uyuşturucu satıcılarına baskın! 22 kişi gözaltında

İstanbul Sarıyer'de polis uyuşturucu operasyonu gerçekleştirdi. Zırhlı polis araçların kullanıldığı baskında 22 kişi gözaltına alındı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz