2 Şubat Bim Aktüel kataloglarında şok indirimler var!

2 Şubat Aktüel kataloglarını müşterilerine sunan Bim marketler zinciri her hafta olduğu gibi bu haftada müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kampanyalar düzenlemiş. İndirimler arasında en çok dikkat çekenlerden biride mutfakların olmazsa olmazlarından mini fırın.


Bim mağazaları bu haftada yapacağını yapmış ve birçok sürpriz ürünlerle Aktüel kataloglarını müşterilerine sunmuş. Bu haftaki Aktüel listesinde gıda ürünlerinden tutunda mini fırına kadar birçok ürüne Bim mağazalarından ulaşabilirsiniz. 2 Şubat indirimlerinden yararlanmak için haberimizi inceleyin.

BİM AKTÜEL KAMPANYASINDA MİNİ FIRIN VAR!

Haftalık olarak yapmış olduğu indirimlerle tüketicinin gözünü kamaştıran Bim bu haftaki Aktüel listesinde yeniden şok kampanyalara imza atmayı başarmış. Her şehirde yüzlerce mağazası bulunan marketler zinciri müşterilerini mutlu ederken onların istekleri doğrultusunda ürünleri getirmeyi kendine adeta prensip edinmiş durumda. Bu sebepten olacak olsa gerek ki mutfakların, özelikle de ev hanımlarının en büyük ihtiyaçlarından biri olan Luxell marka mini fırını 129 TL indirimle satışa sunmuş durumda. Bu mükemmel kalitedeki fırının özellikleri saymakla bitmez 100w enerji  tüketimi olan fırın 20 litrelik iç hacmi ile gözleri kamaştırıyor. Ayrıca fırının turbo pişirme özeliğinden tutunda yoğurt ve ekmek yapmaya kadar birçok özeliği bulunuyor.

2 Şubat Bim Aktüel kataloglarında şok indirimler var!

BİM KAMYANYALARI MÜŞTERİLERİNİ ISITIYOR!

Haftanın ilgi gören diğer ürünlerinden birisi ise Aktüel listesinde yer alan Kumtel ısıtıcı soğuk kış aylarında evlerinizi ve işyerlerinizi sıcacık tutmaya yarayacak olan bu ısıtıcı 2 kademeli olarak çalışıyor. Isıtıcının devrilme veya darbe alma durumunda emniyet sistemi mevcut ayrıca otomatik ısı dengeleme sistemi ile ortamın sıcaklığını koruyarak süreklilik sağlayabiliyor. Bu özeliği ile de otomatik olarak enerji tasarrufu yapmanıza sebep oluyor. Bim ürünlerini Aktüel listelerine koymadan önce müşterilerinin memnuniyetini düşünüyor ve bu bağlamda ürünün tüm özeliklerini inceleyerekten müşterilerine gerçekten işlerine yarayacak ve kaliteli ürünler sunmaya çalışıyor. Bim marketleri tarafından satılan bu kaliteli ürünleri farklı teknoloji mağazalarında neredeyse iki katı fiyatla görmeniz çok olası bir durum.

Bim mağazalarındaki Aktüel kampanyalarından yararlanmak için elinizi çabuk tutmanızı öneriyoruz. Zira indirime giren bu kampanyalı ürünlerin stokları kısa süre içerisinde tükenebiliyor. Ürünler ile ilgili daha detaylı bilgiyi Bim mağazalarında müşteri temsilcileri ile yapacağınız görüşmede edinebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki katalogları da inceleyerek mağazaya gitmeden ürünler hakkında genel bilgi sahibi olabilirsiniz.

2 Şubat Bim Aktüel kataloglarında şok indirimler var!

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir

8 Şubat A101 aktüel listesi açıklandı! Müşteriler şokta

Müşterilerinin yayınlanmasını dört gözle beklediği aktüel kataloğu nihayet açıklandı. 8 Şubat tarihinden itibaren A101 marketlerde satışa çıkacak olan ürünler müşterileri fiyatlarıyla şoka uğratıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz