3 Gün hapis cezası yatan Seren Serengil cezaevinden çıktı

Geçtiğimiz günlerde 3 günlük hapis cezasına çarptırılan ve olaylı bir şekilde cezaevine giden Seren Serengil bu gün cezaevinden çıktı. Serengil’i cezaevi çıkışında kalabalık bir basın ordusu bekliyordu.


Seren Serengil’e sunduğu televizyon programında Gülben Ergen’in aleyhinde yaptığı yayınlar sebebiyle İstanbul 10. Aile Mahkemesi’nce ihtiyati önlem kararı verilmiş bu yasağı deldiği takdirde 3 gün zorlama hapsine çarptırılacağı kaydedilmişti.

Serengil, karara uymayınca mahkemece ile ilgili verilen 3 gün hapis yasağı kesinleşti. Geçtiğimiz Cuma günü İstanbul Adalet Sarayı’nda yapılan infaz işlemlerinin sonrasında Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na getirilen Serengil, burada 3 gün geçirdi.

Tek kişilik odada kalan Serengil’i Pazartesi sabah erken saatlerde cezaevine gelen avukatı Ersoy Akdemir ve sevgilisi Yaşar İpek çıkardı. Basın açıklama yapmamak için özel çaba gösterilirken, Serengil aracına binerek hızla cezaevinden uzaklaştı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir

8 Şubat A101 aktüel listesi açıklandı! Müşteriler şokta

Müşterilerinin yayınlanmasını dört gözle beklediği aktüel kataloğu nihayet açıklandı. 8 Şubat tarihinden itibaren A101 marketlerde satışa çıkacak olan ürünler müşterileri fiyatlarıyla şoka uğratıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz