Avukat bıçaklanarak öldürüldü! Katili 14 yaşındaki oğlu

Baba ve oğlu arasında çıkan tartışma kanla bitti. Oğlu babasını öldürdü.

Avukat bıçaklanarak öldürüldü! Katili 14 yaşındaki oğlu

İstanbul Sancaktepe'de yaşanan olayda, Avukat Fatih Gürbüz Karakoyunlu'nun evinde defalarca bıçaklanarak hayatını kaybetmesi ve 14 yaşındaki oğlunun gözaltına alınması büyük bir şok yaratmış durumda. Olay, bugün sabah saatlerinde Sancaktepe Sarıgazi Mahallesi'nde bir sitede meydana geldi. Görgü tanıklarına göre, avukatın eşi, oğlunu okula götürmek için siteden çıktıktan sonra telefonunu unuttuğunu belirten oğlu eve geri dönmüş. Eve giren 14 yaşındaki çocuğun, odasında uyuyan babasını bıçakladığı iddia ediliyor. Baba, aldığı bıçak darbeleri sonucu yaralanırken, çocuğun annesine koşarak evde yabancı birisinin olduğunu söylediği ifade ediliyor.

Olayın ardından annesi eve gittiğinde, eşinin kanlar içindeki halini görerek durumu polise bildirmiş. Sağlık ve polis ekipleri olay yerine sevk edilirken, yapılan müdahaleye rağmen avukat hayatını kaybetmiş. Polis ekipleri, olay yerinde geniş çaplı inceleme başlatırken, avukatın oğlu kanlı elleriyle evden ayrılarak baraj yolunda yakalanmış.

Gözaltına alınan 14 yaşındaki K.Karakoyunlu'nun, polise babasıyla yaşadığı bir tartışmanın ardından cinayeti işlediğini söylediği belirtiliyor. K.Karakoyunlu'nun iddiasına göre, babası ona "Derslerin kötü, sporu bırak derslerine çalış biraz" demiş ve bu nedenle kızgınlık duymuş. Avukat Fatih Gürbüz Karakoyunlu'nun geçmişte CHP'den milletvekili aday adayı olduğu bilgisi de ortaya çıkmış durumda. Şüpheli olan K.Karakoyunlu'nun emniyetteki işlemleri ise devam ediyor. 

Avukat bıçaklanarak öldürüldü! Katili 14 yaşındaki oğlu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?