Diyarbakır'da Korku Dolu Anlar! Kanlı Çatışma Anı Kamerada!

Diyarbakır’ın Kayapınar ilçesinde meydana gelen silahlı kavgada 2 kişi yaralandı. Kavga sırasında yakınlardaki bir kahvehanede panik yaşandı ve o anlar güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Diyarbakır'da Korku Dolu Anlar! Kanlı Çatışma Anı Kamerada!

Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma, 21 Mart tarihinde Fırat Mahallesi Nazım Hikmet Caddesi'nde meydana gelen silahlı kavga ile ilgili devam ediyor. Kavga sırasında E.I. ve Ş.A. yaralandı.

Kavgada çevredeki bir ev, iş yeri ve 3 araca isabet eden bazı kurşunlar sekenler sonucu meydana geldi. Yaralanan 2 kişinin tedavisi ise hala hastanede devam ediyor.

Ayrıca, kavga sırasında yakınlardaki bir kahvehanede bulunan müşterilerin silah seslerini duyarak yaşadığı panik anı güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Kayıtlarda, kahvehanede bulunan müşterilerin silah seslerini duyduktan sonra kaçmaya çalıştığı, bazılarının kendini yere attığı ve bazılarının ise masaların altına saklandığı görülüyor.

Diyarbakır'ın merkez Kayapınar ilçesinde bulunan Fırat Mahallesi'nde, henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan tartışma silahlı kavgaya dönüşmüştü. Bu kavga sonucunda E.I. (19) ve Ş.A. (36) yaralanmıştı.

Kavga sırasında seken bazı kurşunlar çevredeki bir ev, iş yeri ve 3 araca isabet etmişti. Polis, olaya karışan kişileri yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Diyarbakır'da Korku Dolu Anlar! Kanlı Çatışma Anı Kamerada!