Edirne'de bir komiser, eski eşini öldürdü!

Edirne'de polis lojmanlarında meydana gelen olayda, bir komiser 2 yıl önce ayrıldığı eşini silahla öldürdü.

Edirne'de bir komiser, eski eşini öldürdü!

Edirne'deki polis lojmanlarında meydana gelen cinayet olayında bir komiser, polis memuru olan eski eşini silahla vurarak ağır şekilde yaraladı. Saldırının ardından kaçan komiserin kısa süre sonra yakalandığı öğrenildi. 

Silah seslerinin duyulması üzerine ihbar yapılması ile olay yerine sağlık ve polis ekipleri yönlendirildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı ilk müdahalenin ardından polis memuru Sevda Kuş, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne ağır yaralı olarak sevk edildi. Hastanede tedavi alınan polis memuru Sevda Kuş, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. 

Yaşamını yitiren polis memuru Sevda Kuş'un eşinden 2 yıl önce ayrıldığı ve 8 yaşında bir kızının olduğu bildirildi. Cinayet şüphelisi A.Y.'nin Süloğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde komiser olarak görev yaptığı ve hayatını kaybeden polis memuru Sevda Kuş'un ise Edirne Emniyet Müdürlüğü'nde görevli olduğu öğrenildi. Olayla ilgili olarak soruşturma başlatılırken, Edirne Emniyet Müdürü Onur Karaburun da olay yerine gelerek ekiplerden bilgi aldı.

Edirne'de bir komiser, eski eşini öldürdü!