İstanbul'da elyaf fabrikasında yangın! Müdahale sürüyor

İstanbul'un Avcılar ilçesinde bulunan bir elyaf fabrikasında meydana gelen yangın, itfaiye ekipleri tarafından müdahale edilerek söndürülmeye çalışılıyor.

İstanbul'da elyaf fabrikasında yangın! Müdahale sürüyor

İstanbul'un Avcılar ilçesindeki Cihangir Mahallesi'nde bulunan Fulya Sokak'taki bir elyaf üretim fabrikasında akşam saatlerinde henüz bilinmeyen bir sebeple yangın çıktı. Yangının ihbar edilmesi ile çok sayıda itfaiye, polis ve sağlık ekipleri bölgeye sevk edildi. 

Çevrede polis ekipleri tarafından güvenlik önlemi alınırken, tedbir amaçlı olarak fabrikanın işinde bulunan binalar tamamen boşaltıldı. Ayrıca fabrikanın yakınında park halindeki iki aracın alev almasıyla itfaiye ekipleri müdahale etmek zorunda kaldı. 

Yangın esnasında fabrikanın kapalı olduğu ve çevrede kimsenin bulunmadığı öğrenildi. Yangında dumandan etkilenen 2 kişiye sağlık ekipleri müdahale etti. Fabrikadaki yangını söndürme çalışmalarına itfaiyenin 70 araç ve 187 personelle, AFAD'ın da 2 araç ve 10 personelle katıldığı bildirildi. Ekiplerin halen fabrika yangınına müdahalesinin sürdüğü öğrenildi

İstanbul'da elyaf fabrikasında yangın! Müdahale sürüyor