Mersin'de dehşet verici bir olay yaşandı!

Mersin'de korkunç cinayet! Hamile kadını satırla kesti. İşte detaylar..

Mersin'de dehşet verici bir olay yaşandı!

Mersin'in Tarsus ilçesinde meydana gelen dehşet verici olayda, daha önce bir taksiciyi gasp edip öldürdüğü öğrenilen 45 yaşındaki M.B., 8 ay önce tahliye olduktan sonra 41 yaşındaki 3 çocuk annesi eşi Serap Biçer'i çıkan bir tartışma sırasında satırla öldürdü. Olayın ardından şüpheli koca, evde bulunan 7 aylık hamile eşinin cenazesiyle birlikte 5 yaşındaki torunu S.B.'yi alarak kayıplara karıştı.

 Bolatlı Mahallesi Bolatlı Sokak'ta meydana geldi. Henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan tartışma sonucunda M.B., eşi Serap Biçer'i satırla öldürdü. Şüpheli koca, aynı sırada evde bulunan 5 yaşındaki torunuyla birlikte kaçtı. Haberin duyulması üzerine polis ekipleri olay yerine yönlendirildi. Polis, kadının cenazesini evde buldu ve olay yerinde incelemelerde bulundu. Cenaze, otopsi için morga kaldırılacak.

Şüphelinin daha önce bir taksiciyi gasp edip öldürdüğü ortaya çıktı. 20 yıldan fazla cezaevinde kaldıktan sonra 8 ay önce tahliye olan M.B., bu trajik olayın sorumlusu olarak aranıyor. Güvenlik güçleri, şüphelinin yakalanması için geniş çaplı bir çalışma başlattı.

Mersin'de dehşet verici bir olay yaşandı!