54 yaşındaki Yonca Evcimik, özgüven patlaması yaşadı!

54 yaşındaki şarkıcı ve oyuncu Yonca Evimik, interaktif sohbet programı ‘Hadi Be’ye misafir oldu.


Yılların eskitemediği meşhur şarkıcı Yonca Evcimik (54), interaktif sohbet programı ‘Hadi Be’ye çarpıcı açıklamalar yaptı. 20 yaşındaki kızlara taş çıkaracağını belirten Yonca Evcimik, “Bu tamamen genetik. Ailece yaşımızı göstermiyoruz. Bir de neredeyse doğar doğmaz dans etmeye başladım.

İnanılmaz bir adale yapım var. Yoksa inanılmaz biçimde pisboğazım. Hamburger üzerine spagetti yer, sonra pizzacıya giderim. Bu şekilde sapıttığım dönemlerden sonra çok spor yapıyorum” şeklinde konuştu.

Posta gazetesinde yer verilen habere göre Yonca Evcimik özel yaşamına dair de şunları belirtti: “Genelde önce karşı taraf aşık olur. Ben anlayana kadar iş işten geçer, tren kaçar. Çünkü güven sorunum var. Senelerin birikimi. Öte yandan ilişkilerim dahil laf sokmaktan kendimi alamıyorum. Bu huyumdan hoşlanmıyorum, törpülemeye çalışıyorum.” Çocuk sahibi olmayı hiç düşünmediğini de söyleyen Yonca Evcimik “Annelik zili bende çalmadı” diyerek konuştu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Yonca Evcimik eski rol arkadaşını unutunca tepkiler çığ gibi büyüdü

Yonca Evcimik eski rol arkadaşını unutunca tepkiler çığ gibi büyüdü

1997 senesinde çılgın Bediş isimli dizide beraber rol aldığı Abdülhamit Danışır'ın adını duyduğunda "O kim" yanıtını veren Yonca Evcimik sosyal medyada büyük tepki topladı. Gelen tepkiler üzerine Evcimik açıklama üzerine açıklama yaparak durumu izah etmeye çalışıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz