68 yaşında 4 kez evlenen muhtar 19 yaşında gelin aldı!

Batman’da 4 eşinden 30 çocuğu bulunan muhtar, 5’inci evliliğini 19’luk kızla gerçekleştirdi. Muhtarın davullu zurnalı düğününe ise çocukları ve yakınlarından hiç kimse gitmedi.


Batman merkeze bağlı bir köyde muhtarlık yapan 4 eşli, 30’a yakın çocuklu 68 yaşındaki M.S.Ö., 5’inci evliliğini 19 yaşındaki A.B. ile yaptı. M.S.Ö.’nün hem kendinden 49 yaş küçük biri hem de 5’inci defa evlenmesini yadırgayan başta çocukları olmak üzere akrabaları, lüks bir salonda yapılan düğüne katılmadı. Yüzlerce kişilik salondaki düğün yalnızca birkaç kişinin katılımıyla yapıldı.

68 yaşında 4 kez evlenen muhtar 19 yaşında gelin aldı!

ARALARINDA 49 YAŞ FARK VAR

Batman merkeze bağlı bir köyde muhtarlık yapan ve 4 eşinden 30’a yakın çocuğu bulunan 68 yaşındaki M.S.Ö., 5’inci evliliğini babası köyde çobanlık yapan 19 yaşındaki A.B ile yaptı. M.S.Ö., düğün için de Batman merkezde yüzlerce kişilik lüks bir salon tuttu. Düğün ortalama bir hafta önce yapıldı. Fakat M.S.Ö.’nün hem 5’inci evliliğini yapması hem de kendisinden 49 yaş küçük biriyle evlenmesini yadırgayan yakınları düğüne katılmadı.

ÇOCUKLARI DÜĞÜNE GELMEDİ

Çocuklarının da gelmediği düğün yalnızca birkaç kişinin katılımıyla yapıldı. Neredeyse bütün salonun boş olduğu düğünde, halayı da gelin ve damat ile birkaç kişi çekti.

”GELİNLİĞE HASRET KALMIŞTIM”

İhlas Haber Ajansı’nın telefonlu ulaştığı M.S.Ö., evlenmediğini ve düğünün formalite olduğunu savundu. A.B. ise gelinliğe hasret kaldığı için bu şekilde bir organizasyon yaptıklarını ileri sürerek, “Evlenmedik. Kendi aramızda müziği çalıp oynadık” şeklinde konuştu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Eve hırsız girdiğini sanan kadın kocasının kafasını sopayla yardı

Eve hırsız girdiğini sanan kadın kocasının kafasını sopayla yardı

Batman'da, geçen yıl evinde hırsız giren ve hırsız korkusu yaşayan yaşlı kadın, tuvalete kalkan kocasının kafasını soyayla vurarak yardı. Başına 14 dikiş atılan talihsiz adam eşinden şikayetçi olmadı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz