8 Şubat A101 aktüel listesi açıklandı! Müşteriler şokta

Müşterilerinin yayınlanmasını dört gözle beklediği aktüel kataloğu nihayet açıklandı. 8 Şubat tarihinden itibaren A101 marketlerde satışa çıkacak olan ürünler müşterileri fiyatlarıyla şoka uğratıyor.


Yayınlamış olduğu her aktüel kataloğunda yeni bir marka ve yeni bir ürüne imza attan A101 bu haftaki kataloğunda gerçekten müşterilerine her biri birbirinden değerli sürprizler hazırlamış. Kataloğu incelediğimizde gıda ürünlerden tutunda mutfak ürünlerine kadar birçok ürünün kampanyaya dahil edildiğini görüyoruz. Aktüel listelerinde verilen bu ürünler yarından itibaren yani 8 Şubat tarihinden itibaren müşterilerin satışına sunulacak. Stoklarla sınırlı olan bu ürünlere biran önce sahip olmak için elinizi çabuk tutmanızı öneririz. İndirimli ürünlerle ilgili daha detaylı bilgiyi sizin için derlediğimiz aşağıdaki aktüel listelerinden bulabilirsiniz.

A101 MARKETİ BİM ORTAKLARI TARAFINDAN KURULDU!

A101 süper market 2008 yılında Bim ‘in en büyük ortaklarından olan ve Bim ‘den ayrılan Aziz Zapsu tarafından 121 mağaza ile açılmıştır. Mağazanın ilk kurulduğunda 121 mağazası olsa da a101 market fikri müşteriler tarafından kısa sürede ilgi görmüş ve mağaza sayısı çok kısa bir sürede artmıştır. Ancak Aziz Zapsu 2010 yılında a101 marketler zincirini Trabzonlu marketler zinciri olan Turgut Aydın’a devretmişti. A101’in 2010 yılından itibaren en büyük hissedarı Turgut Aydın ve ailesidir. Aydın ailesi A101 market zincirinin % 52.92 lik hissesine sahiptir. Marketin diğer hissedarları arasında % 21.84 ile Bank Asya, % 10.08 hissesi ile İrfan Hacıosmanoğlu, % 6 ile forum süt, % 3.89 ile Murat Sungurlu, % 3.89 ile Hasan Sayın ve % 1.38 lik hissesi ile Asım Sayın’a aittir.

A101 UCUZLUKTA SINIR TANIMIYOR

A101 marketler zincirinde toptan fiyatına perakende satışlar gerçekleştirilmektedir. Dolayısı ile markette satılan ürünler normal piyasa şartlarından daha ucuz ve daha kalitelidir. Üstelik markette hafta sonlarına özel aktüel ürünleri satışa sunuluyor. Aktüel ürünleri arasında çeşitli ev aletleri, teknolojik aletler ve çeşitli bakliyat ürünleri yer alır. Bu ürünler oldukça uygun fiyatlara müşterilere sunuluyor.

8 Şubat A101 aktüel listesi açıklandı! Müşteriler şokta

8 Şubat A101 aktüel listesi açıklandı! Müşteriler şokta

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Bim’de 9 Şubat kampanyasında olay var! Yeni aktüel listesi açıklandı

Bim’de 9 Şubat kampanyasında olay var! Yeni aktüel listesi açıklandı

Her hafta yayınlanan aktüel kataloglarıyla müşterilerini memnun etmeyi başaran Bim bu haftada alışveriş tutkunlarını mest etmeyi başardı. 9 Şubat tarihinde kampanyaya girecek ürünlerle ilgili müşteriler şimdiden Aktüel kataloglarını incelemeye başladı bile.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz