Bim Ocak ayı Aktüel kataloglarında gıda fırtınası esiyor

Her hafta yaptığı kampanyalarla şok etkisi yaratan Bim Marketler Zinciri 9-15 Ocak tarihleri arasında yapacağı kampanyalarla ilgili yayınladığı Bim Aktüel broşüründe okuyanları şaşırtmaya devam etti. Aktüel broşürlerinde özelikle gıda ürünlerinde yapılan kampanyalar dikkat çekiyor.


Bim Ocak ayı Aktüel kataloglarında gıda fırtınası esiyor

Müşterilerinin sıklıkla takip ettiği ve her hafta yenisinin açıklanmasını beklediği Bim Aktüel Kataloglarından çarpıcı bölümleri sizler için haberimizde sunmaya çalıştık. Kataloglarda özelikle gıda ürünleri dikkatleri çekiyor. Bim bu hafta yayınladığı listesinde müşterilerinin kahvaltı ihtiyaçlarından tutunda ana gıda ürünlerine kadar hepsini düşünmüş. Ürünler arasında sürekli görmeye alıştığımız markaların yanı sıra birçok yeni markada bulunuyor. Üstelik fiyatlarda gerçekten indirim yapılmış denecek cinsten satışa sunulmuş. 9 ve 15 Ocak tarihleri arasında geçerli olacak bu ürünlere ulaşmak için elinizi çabuk tutmanızı ve sizler için yayınladığımız broşürleri biran önce incelemenizi öneriyoruz.

OCAK AYINDA BİM AKTÜEL KATALOGLARI FIRTINA GİBİ ESİYOR

Her yaptığı kampanya ile gündeme gelen Bim Marketler Zinciri bu seferde ilgilerin odağı olmayı başardı. Kampanya kapsamında birçok gıda ürününe yer verirken fiyatlar ve markalar dikkat çekiyor. Doğuş çay tarafından ürütülen çaylarda kiloluk ve poşet çay olmak üzere iki grupta kampanya düzenleyen Bim yemeklerde kullanacağınız yağları da unutmamış ve her zamanki gibi Bizim ve Yudum yağ markalarında kampanya düzenlemiş. Sofraların vazgeçilmezi olan kuru bakliyatlar da uygulanan kampanya fiyatları önümüzdeki haftalarda çok konuşulacak gibi görünüyor. Bim Aktüel kataloglarındaki kuru fasülye, bulgur, mercimek gibi baklagil ürünlerinin fiyatları 4,95 ve 12,195 arasında değişiyor. Fiyatlarla ilgili daha ayrıntılı bilgi aşağıda yayınladığımız Bim Aktüel kataloğunda bulunuyor.

Bim Ocak ayı Aktüel kataloglarında gıda fırtınası esiyor

BİM ENERJİ DEPOSU GİBİ ÜRÜNLERLE KAMPANYADA

Özellikle kahvaltı sofralarını şenlendiren birçok ürünü kampanya broşürlerinde görmemiz mümkün. Bal, reçel, helva gibi sağlık açısından son derece faydalı ve kahvaltıların vazgeçilmezi olan bu ürünler son derece kaliteli markalarla ve uygun fiyatlarla müşterilere sunulmuş durumda. Açıklanan bu yeni ürün kataloğunda bulunan ürünlere yoğun bir ilgi olacağı ve stokların kısa sürede tükenmesi muhtemel görünüyor. Bu yüzden belirtilen tarihler arasında biran önce Bim Marketlerini ziyaret etmenizi ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda alışverişinize başlamanızı öneriyoruz. Kahvaltılarınıza renk katacak birbirinden güzel bu ürünlerle ilgili ayrıntılı bilgileri aşağıda yayınladığımız ürün kataloğunda inceleyerek kendinize şimdiden bir alışveriş listesi yaratabilirsiniz.

Bim Ocak ayı Aktüel kataloglarında gıda fırtınası esiyor

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir

8 Şubat A101 aktüel listesi açıklandı! Müşteriler şokta

Müşterilerinin yayınlanmasını dört gözle beklediği aktüel kataloğu nihayet açıklandı. 8 Şubat tarihinden itibaren A101 marketlerde satışa çıkacak olan ürünler müşterileri fiyatlarıyla şoka uğratıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz