A Milli Takım O Oyuncuları Deplasmana Göndermiyor

A Milli Takım Teknik Heyeti dün akşam flaş bir karar alarak Arda Turan ile beraber 4 oyuncu için deplasmana götürmeme kararı aldı.


A Milli Takım O Oyuncuları Deplasmana Göndermiyor

Dün Eskişehir’de oynanan 2018 Dünya Kupası Finalleri eleme maçında İzlanda’ya skandal bir şekilde yenilen A Milli Takım’da Fatih Terim’in istifası sonrasında geri dönen Barcelona’nın başarılı futbolcularından Arda Turan ile birlikte toplam 4 milli takım oyuncusu için flaş bir karar alınarak deplasmana götürülmeyeceği açıklandı. Dün yaşanan hezimet sonrasında A Milli Takım’a karşı sosyal medya üzerinden Türk halkı isyan ederek A Milli Takım oyuncularının taşıdıkları formanın değerini bilmediklerini belirten paylaşımlarla gündeme gelmesine neden oldu.

FİNLANDİYA MAÇINDA A MİLLİ TAKIM’DA 4 OYUNCU GÖTÜRÜLMEYECEK

Barcelona’ya transfer olduktan sonra hal ve tavırlarında bir hayli değişiklik olan Arda Turan ile birlikte A Milli Takım’da yaşadığı sakatlık sonrasında oynamayacak olan Burak Yılmaz, Nuri Şahin ve kart cezalısı olan Caner Erkin A Milli Takım’ın deplasmanda karşılaşacağı Finlandiya maçında yer almayacak. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamada bu oyuncuların aynı zamanda aday kadrodan da çıkarıldıkları duyuruldu.

DÜNYA KUPASI ŞANSININ BİTMESİNDEN DOLAYI ADAY KADRODAN ÇIKARILDILAR

Bütün çabalamalara rağmen 2018 Dünya Kupası finallerine katılma ümidini kaybeden A Milli Takım’da A Milli Takım Teknik Heyeti ismi geçen oyuncuların sağlık problemlerinden dolayı deplasmana gitmesini uygun görmediğinden dolayı çıkarıldığı belirtildi. Ayrıca ilk açıklanan isimler arasında bulunan Volkan Şen’in aday kadrodan çıkartılmasıyla ilgili açıklamanın yanlışlıkla yazıldığı ifade edildi.

Yazar: İbrahim Değirmen

İbrahim Değirmen
Yurt dışında yaşayan İbrahim Değirmen yapmış olduğu siyasi haberler ile haber sektöründe adını sıkça duyurmuş bir isimdir. Değirmen, yazarlık yeteneğini siyaset alanı haricinde birçok alanda da sergileyerek başarılı haberlere imza atmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Beşiktaşlı Sırp futbolcu Dusko Tosic’in eşi konuştu

Beşiktaşlı Sırp futbolcu Dusko Tosic’in eşi konuştu

Beşiktaş'ın sırp yıldızı Dusko Tosic’in eşi yapmış olduğu röportaj ile ilginç açıklamalar yaparak eşinin ev halini anlattı.

Bir Cevap Yazın

İsminizi yazmadan "Misafir" şeklinde yorum yapabilirsiniz. Yorumlarınız uygun görülürse 30 dakika içerisinde yayına alınacaktır.

Yorum Yaz