A101 Aktüel kataloğunda Toshiba marka televizyon için şok indirim!

1 Şubat 2018 Tarihinden itibaren geçerli olan A101 Aktüel listesinde inanılmaz ürünlere yer verilmiş. Kataloglarda Toshiba marka HD televizyonu gören mağazanın müşterileri fiyatı gördüklerinde şok yaşıyorlar.


A101 Aktüel kataloğunda Toshiba marka televizyon için şok indirim!

A101 yeni Kampanyaları ile ilgili Aktüel Kataloğunu takipçilerine sundu. İndirimli ürünler göz doldururken yayınlanan broşürlerdeki telefon ve ev eşyaları dikkat çekiyor. Her hafta olduğu gibi bu haftada A101 bir ürününü öne çıkartmış durumda. Toshiba marka HD televizyon sade 1.699 lira fiyat ile satışa sunulmuş.

Bim Aktüel listesi

A101 HD TELEVİZYONDA İNDİRİM YAPTI!

A101 1 Şubat Kampanyaları hakkında sizler için detaylı bir bilgi sunmaya çalıştık. Haber.com ekibi tarafından hazırlanan içerikte en uygun fiyata hangi ürüne nasıl ulaşacağınız ile ilgili bilgiye net bir şekilde ulaşabilirsiniz. 700 Mağazası ile müşterilerine hizmet veren A101 her hafta olduğu gibi bu haftada çıkartmış olduğu Aktüel Kataloğu ile büyük indirimlere imza atıyor. Bugünden itibaren geçerli olacak olan indirimleri kaçırmamak için biran önce broşürleri incelemenizi öneriyoruz. Giyim eşyalarından tutunda ev eşyalarına kadar bir çok ürüne ulaşabileceğiniz A101 kataloglarında bu hafta en çok ilgi çekecek olan ürün Toshiba marka HD televizyon gibi görünüyor. Mağazanın takipçileri haberi alır almaz A101’e koşup kampanyadan faydalanmaya başladılar bile.

A101 Aktüel kataloğunda Toshiba marka televizyon için şok indirim!

AKTÜEL KATALOĞU İNDİRİMLERİ SAYMAKLA BİTMEZ!

A101 bu hafta yayınladığı katalog ürünleri geçmişte yayınladıklarını aratmıyor. Fazlası var eksiği bulunmayan listede televizyon ardından dikkat çeken diğer bir ürün ise Piranha marka kulaklık. Teknoloji mağazalarında sıkça görmeye alıştığımız bu markanın kalitesi şüphesiz ki tartışılmaz. A101’de getirmiş olduğu bu ürünle kalitesini ve tüketicisine vermiş olduğu önemi bir kez daha kanıtlıyor. Ayrıca birçok gıda ürününde de indirime giden mağazanın bu hafta hemen hemen tüm indirimlerinde kampanya başlatılmış durumda. Yapmış olduğu indirimlerle rakiplerine fark atan market raflarındaki indirimli ürünlerle ziyaretçilerinin akınını bekliyor.

Yayınlanan katalogları sizler için derleyerek sunmaya çalıştık ürünleri inceleyebilir ve ihtiyacınız olanların listesini çıkartıp mağazayı ziyaret edebilirsiniz. Unutulmamalıdır ki bilinçli olarak yapılan alışveriş hem ihtiyaçların karşılanması açısından hem de bütçe açısından son derece önemlidir.

A101 Aktüel kataloğunda Toshiba marka televizyon için şok indirim!

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir

8 Şubat A101 aktüel listesi açıklandı! Müşteriler şokta

Müşterilerinin yayınlanmasını dört gözle beklediği aktüel kataloğu nihayet açıklandı. 8 Şubat tarihinden itibaren A101 marketlerde satışa çıkacak olan ürünler müşterileri fiyatlarıyla şoka uğratıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz