ABD’de Televizyondan Acil Uyarı Yapıldı

ABD’de Kaliforniya bölgesinde yayın yapan bir televizyon kanalı, kıyametin kopacağını ve Niburu adlı gezegenin dünyaya çarpacağını söyleyince ortalık karıştı.


ABD’de Televizyondan Acil Uyarı Yapıldı

Amerika’da yaşanan olay vatandaşların korkmasına neden oldu. Dünyanın yaşayacak olduğu kıyamet günü ile ilgili olarak son 24 saat sürecine girildği ve Niburu adlı dev gezegenin dünyaya çarparak dünyayı yok edecek olduğu uyarıları ve iddiaları basında kendisine yer bulurken, bu sefer ABD’de televizyon kanallarında yapılan ani uyarılar dikkat çekti Kaliforniya bölgesinde yayın yapan bazı televizyon ekranlarında yayına bir anda ara verildi ve ABD’de standart olarak acil durumlarda devreye alınan “ACİL UYARI” mesajı göründü. Uyarı mesajının hemen ardından yüksek sesli bir erkek tarafından kıyamet mesajının verildiği ve vatandaşların dikkatli olması çağrısında bulunduğu iddia edilirken, vatandaşlar ani standart uyarı nedeni ile hem korktuklarını, hem şaşırdıklarını açıkladı.

SES NEREDEN GELDİ BELLİ DEĞİL

Hemen birkaç saniye süren acil durum uyarısının ardından televizyondan Hitler sesine benzer erkek sesinin konuştuğunu, ancak gerek radyo yayınları için, gerek televizyon yayınları için herhangi bir mesajın bulunmadığı ifade edilerek, gizemli mesajın kim tarafından ve nasıl söylendiğinin merak konusu olduğu belirtildi. Kanal yöneticileri ise yaşanan durum karşısında ABD’nin Kaliforniya bölgesinde bulunan gazetelere yaptığı açıklamalarında durumu araştıracaklarını açıkladı.

REYTİNG UĞRUNA KAOS

Kanal tarafından böyle bir yayının yapılmasının reyting kaynağı olarak görüldüğünü düşünen vatandaşlar tepki gösterdi. Halkı kaos ve korkuya sürükleyen bu yayın hakkında yetkililerin işlem yapması gerektiğini belirten ABD vatandaşları televizyon kanalını protesto ettiler.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
DEAŞ’a karşı hava saldırısı düzenleyen ABD kendi askerlerini öldürdü!

DEAŞ’a karşı hava saldırısı düzenleyen ABD kendi askerlerini öldürdü!

ABD'nin Irak'ın batısında bulunan Enbar bölgesinde terör örgütü DEAŞ'a yaptığı hava saldırısında içlerinde güvenlik güçlerinin de olduğu 7 kişi öldü, 11 kişi yaralandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz