Abdulkadir Selvi’den Melih Gökçek’in yerine kim gelir açıklaması

Abdulkadir Selvi çok tartışılan Melih Gökçek istifa haberleri ile alakalı olarak konuşarak Gökçek’in istifası durumunda yerine gelebilecek olan kişiyi açıkladı.


Abdulkadir Selvi’den Melih Gökçek’in yerine kim gelir açıklaması

Geçtiğimiz günlerde gündeme bomba gibi düşen istifa edecek belediye başkanları arasında bulunan Melih Gökçek’in Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştükten sonra istifa açıklaması yapmaması herkesi şaşırtmıştı. Herkes Ankara Büyükşehir Belediye başkanlığını dört dönemdir sürdüren Melih Gökçek’in istifa açıklamasını merakla beklerken sosyal medya hesabı Twitter üzerinden Erdoğan ile müze görüşmesi yaptıklarını söyleyen Gökçek herkesi şoke etmişti. Görüşme esnasında bir televizyon kanalında Gökçek’in trol hesabı tarafından trollenen Abdulkadir Selvi Melih Gökçek’in istifa etmesinin ardından yerine kimin geleceğini yazdı.

MELİH GÖKÇEK 2019 SEÇİMLERİNE KADR KOLTUKTA KALMAK İSTİYOR

Selvi, Ankara Büyükşehir Belediye başkanlığını dört dönem üst üste kazanarak kendi adını adeta Ankara’ya ve Ankaralılara kazıtan Melih Gökçek’in Gökçek’in istifa etmesinin ardındaki gizem perdesini araladığını belirtti. Ayrıca Selvi, Gökçek’in Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yapmış olduğu görüşmesinde, istifa ederek çekilmesinin doğru olmayacağını dile getirerek 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlere kadar görevini sürdürmek istediğini söylediğini bildirdi.

KADİR TOPBAŞ GİBİ İSTİFA ETMEYEN GÖKÇEK İSTİFAYA KARŞI DİRENİYOR

Aynı zamanda Selvi görüşmenin detaylarını da okuyucularıyla paylaşarak o görüşme esnasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Gökçek’e yapmış olduğu hataları söylediğini ve kısa bir süre içinde istifa etmesi gerektiğini söylediğini açıkladı. Ayrıca Selvi, geçtiğimiz haftalarda istifa eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş gibi Gökçek’in istifasını açıklamamasını istifaya karşı direndiğini ifade ederek belirtti.

İlginizi Çekebilir
Sözcü Gazetesi Melih Gökçek’in yazarlık teklifini kabul etmedi

Sözcü Gazetesi Melih Gökçek’in yazarlık teklifini kabul etmedi

Sözcü gazetesinde yazar olmak isteyen Melih Gökçek'e gazeteden cevap geldi. Gazete böyle bir şeyin mümkün olamayacağını dünya görüşlerinin farklı olduğunu açıkladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz