Acun Ilıcalı hedeflerini büyüttü dünyayı ele geçirmek istiyor!

Acun Ilıcalı katıldığı bir programda çarpıcı ifadeler kullanarak çok önemli görüşmeler gerçekleştirdiğini ileriye dönük planının dünyayı ele geçirmek olduğunu söyledi.


Acun Ilıcalı hedeflerini büyüttü dünyayı ele geçirmek istiyor!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı TV 8 ‘de yayınlanan ‘Gel Konuşalım’ programına misafir oldu. Önümüzdeki hafta başlayacak olan Survivor yarışmasına ilişkin açıklamalarda bulunan Ilıcalı, çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

“HEDEFİM DÜNYAYI ELE GEÇİRMEK”

Televizyon üstüne çok mühim görüşmelerinin olduğunu belirten Acun Ilıcalı “Belki Amerika’nın dört büyük kanalından birinde olacağız. Kuzey Avrupa hedefimizde. Bu iki bölgeyi elimize geçirebilirsek oradan Doğu’ya doğru devam ederiz. Hedefim dünyayı ele geçirmek” şeklinde konuştu.

“TÜRKİYE’Yİ BİTİRELİ 5 YIL OLDU”

“Türkiye’yi reyting ile alakalı bitireli 5 yıl oldu” diyen Acun Ilıcalı, “Ben bin 300 kere birinci olmuşum zaten, bin 600 kere birinci olsam bir şey hissetmeyeceğim. Kendimi geliştirebileceğim bir dünya kurmaya çalıştım” ifadelerini kullandı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

ÖSYM, TUS ve STS adaylarına yarın gerçekleşecek sınavların başlama saatinden 15 dakika önce sınav binalarına giriş yapmaları gerektiği uyarısında bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz