Acun Survivor’da şok etti! Melih kimin oğlu çıktı?

Ekranların sevilerek izlenen yarışma programı Survivor için Acun Ilıcalı tarafından şok bir bilgi verildi. Gönüllüler takımının oyuncularından olan Melih Var Mısın Yok Musun ve Survivor’da yarışan Metin Özkaya’nın oğlu çıktı.


Acun Survivor’da şok etti! Melih kimin oğlu çıktı?

Survivor 2018 son bölümünde Acun Ilıcalı izleyicilerle enteresan bir bilgi paylaştı. Gönüllüler takımından Melih Özkaya’nın Var Mısın Yok Musun yarışma programının efsane yarışmacılarından Metin Özkaya’nın oğlu olduğunu açıkladı. Bu bilgiyi öğrenen izleyiciler Var Mısın Yok Musun Metin kimdir? diyerek sormaya başladı.

BABASI DA SURVİVOR’DA YARIŞMIŞ

Acun Ilıcalı, ‘Survivor Gönüllüler takımıyla alakalı şok bilgiyi birazdan açıklayacağım.’ şeklinde konuştu. Daha sonra ise Gönüllüler takımından Melih Özkaya’nın Var Mısın Yok Musun efsane yarışmacılarından birinin oğlu olduğunu belirtti.

Acun Ilıcalı Melih’in Var Mısın Yok Musun efsane yarışmacısı Metin Özkaya’nın oğlu olduğunu açıkladı. Antikacı Metin lakaplı Metin Özkaya’nın Survivor’a geldiğini de belirtti.

“KARİYERİMİN EN İLGİNÇ GECESİ”

Acun Ilıcalı Metin Özkaya için, “Yarışmacıları seçerken bilmiyordum, ben de yeni öğrendim. İnanılmaz bir yarışmacıydı. Öküzün numarası hikayesi var. Yaşamım boyunca bu şekilde bir gece yaşamadım. Televizyon kariyerimin en enteresan gecesiydi. Ben bu şekilde bir yarışmacı görmedim.” şeklinde konuştu.

METİN ÖZKAYA KİMDİR?

Survivor izleyicilerinin ‘Var mısın Yok musun Metin kimdir’ diyerek merak ettiği Metin Özkaya, 225 bin lirayı reddetmişti ve kutudan 200 lira çıkmıştı. İlerleyen akşamlarda televizyon kariyerimin en ilgin gecesini anlatacağını açıklayan Ilıcalı, Metin Özkaya’nın reddettiği gece olmadığını da vurguladı.

BABASINDAN HİÇ SÖZ ETMİYORDU! MELİH ÖZKAYA KİMDİR?

Survivor gönüllüler takımında yer verilen Melih Özkaya daha önce bir dizide oynamıştı. Annesi Münevver ve kızkardeşi Melis ile yaşayan Melih Özkaya İstanbul doğumlu. 1988 senesinde dünyaya gelen Melih Özkaya şu an 30 yaşında. Yakışıklılığı ile dikkat çeken Melih Özkaya bunu meşhur olmak için dizi oyunculuğunda kullandı. Bakın Melih Özkaya’yı izleyici hangi diziden, spor meraklıları hangi takımdan hatırlıyor;

MELİH ÖZKAYA’NIN OYNADIĞI DİZİ HANGİSİ?

Oyunculuk kariyerine Melih Özkaya 2011 senesinde kamera önü eğitimi alarak başladı. 2012 senesinde Yer Gök Aşk dizisinin üçüncü sezonunda rol alan Melih Özkaya, çok başarılı olamadı. Oyunculuk eğitimini devam ettiren Melih Özkaya aynı zamanda voleybol sahalarında yer aldı.

Çocukluk yıllarından itibaren spor dalları ile ilgilenen Melih Özkaya amatör ve kısa vadeli çalışmalarının sonrasında profesyonel olarak voleybol oynamaya başladı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde alt yapısında oynayan Melih Özkaya 8 sene süren profesyonel voleybol deneyiminden sonra 2. Lig voleybol takımlarında da yer almaya başladı.

Melih Özkaya, Tokat, Payas Belediye Spor, Tofaş, Diyarbakır, Sivas ve daha pek çok voleybol takımında oynadı. Melih Özkaya 3. Lig voleybol takımlarında da boy gösterdi.

MELİH ÖZKAYA’NIN AİLESİ

Melih Özkaya sevgilisi varsa da onu kameralardan uzak tutmayı başaran bir isim. Instagram hesabında annesi Mürvet Özkaya ve kızkardeşi Melih Özkaya ile olan paylaşımları dikkat çekiyor. Melih Özkaya’nın babasından hiç söz etmemesi dikkat çekmişti.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz