Acun ve Şeyma’nın düğünleri dillerden düşmüyor

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı evleneli iki gün oldu. Ancak ünlü çift ile ilgili gelen haberlerin ardı arkası kesilmiyor.


Acun ve Şeyma’nın düğünleri dillerden düşmüyor

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı düğünlerinin hemen ardından misafirleri ile keyif dolu partide eğlendiler. 2 gün geçmesine rağmen Türk basınında yeni çift ile ilgili haberler bitmek tükenmek bilmiyor. Dün akşam bir mekandan çıkarken parmak arası terlikler ve şort ile basına görüntü veren Acun Ilıcalı kendi öz kızı ile birlikte buluşmuş ve bu anlar basın ekipleri tarafından kare kare görüntülenmişti. Bugün ise Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı Instagram üzerinden hayranlarına parti yaşatmayı da eksik etmedi. Her gün fotoğraflar yayınlayan ve dikkat çeken Şeyma Subaşı, dikkat çeken paylaşımlarına bir yenisini daha ekleyerek kendisinin yere ve göklere sığamadığını ifade etti.

ACUN ILICALI İLE ŞEYMA SUBAŞI EVLİLİĞİ BAŞLADI

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı evliliği bir süre önce başlarken, çiftin birlikte balayı konusunda nasıl kararlar alacak oldukları ve tekrar yurtdışına çıkıp çıkmayacak oldukları konusunda açıklama yapmaması basının daha fazla merak etmesine neden oldu. Subaşı’nın hayranları ise sosyal medya hesabından yaptığı yorumlarında Subaşı ile Acun’un mutlaka yorumlara göz atması gerektiğini ve ikiliden sürekli haberdar olmak istediklerini yazdılar.

ÜNLÜLER DÜĞÜN BAHANESİYLE TATİL YAPTI

Paris’te evlenen Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı düğünlerine birçok ünlü simayı davet etti. Düğün bahanesiyle yurtdışına çıkma fırsatı bulan ünlüler düğünden sonra Paris sokaklarının tadını çıkarttılar. Paris sokaklarında Ünlü simaları arayan basın mensupları adeta sokaklarda ünlü ağına çıktı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Acun’un programında sesini duyuran Erdi’de meşhur oldu

Acun’un programında sesini duyuran Erdi’de meşhur oldu

Survivor 2017'nin en çok konuşulan yarışmacılarından olan Erdi Ünver, 'Organik Aşk' ve 'Karımı Gördünüz mü?' adlı sinema filmleriyle ekranlara geliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz