Adam tutup kocasına zorla 3 milyonluk senette imza attırdı

Tunceli’de boşanmak üzere olduğu eşine buluşmak istediğini söyleyip tuzak kuran kadın, kocasını bıçakla tehdit ederek 3 milyon liralık senette imza attırdı.


Adam tutup kocasına zorla 3 milyonluk senette imza attırdı

Tunceli’de boşanma aşamasındaki eşine tuzak kurup bıçak tehdidiyle 3 milyon liralık senet imzalattığı öne sürülen kadın ile 2 zanlı tutuklandı.

KOCASINA GÖRÜŞMEK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ

İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, “M.G” adlı kadın, boşanma aşamasında olduğu ve ayrı yaşadığı, ticaretle uğraşan eşi M.G’yi görüşmek üzere tespit ettikleri adrese çağırdı.

ZORLA SENET İMZALATTI

Buluşma yerine giden M.G’ye, yanına gelen kar maskeli ve bıçaklı S.İ. ile İ.H.D. tarafından tehditle birer milyon liralık 3 senet imzalatıldı.

CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Zorla senet imzalatılan M.G’nin şikayeti üstüne Tunceli Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan soruşturma kapsamında araştırma yapan polis, “M.G” adlı eşi ile S.İ. ve İ.H.D’yi gözaltına aldı.

Kocasına tuzak kurduğu iddia edilen M.G. ile iki zanlı, çıkarıldıkları nöbetçi mahkemece cezaevine konuldu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir

8 Şubat A101 aktüel listesi açıklandı! Müşteriler şokta

Müşterilerinin yayınlanmasını dört gözle beklediği aktüel kataloğu nihayet açıklandı. 8 Şubat tarihinden itibaren A101 marketlerde satışa çıkacak olan ürünler müşterileri fiyatlarıyla şoka uğratıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz