Adana polisi CANO aşiretine operasyon düzenledi!

Adana polisi uyuşturucu, gasp, fuhuş ve diğer suçlulara karşı operasyon düzenlendi. Cano aşiretiyle ilgili aldığı ihbarı değerlendiren Adana polisi 1000 kişilik güvenlik güçlerinden oluşan ekiple hava destekli operasyon düzenledi. Operasyonlar kapsamında 50 kişi gözaltına alındı. Şüphelilerin arasında çok sayıda kadında bulunuyor.


Adana polisi CANO aşiretine operasyon düzenledi!

Kent genelinde uyuşturucu, fuhuş, gasp ve yağma suçlarına karıştıkları iddia edilen Cono Aşireti üyelerinin evlerine Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince sabahın ilk saatlerinde operasyon düzenlendi.

Özel Harekat, TEM, KOM, Narkotik ve Çevik Kuvvet şubeleri ile ilçe emniyet müdürlüklerine bağlı 1000 polisin katıldığı operasyona, helikopter ve drone ile havadan destek verildi.

Evlere, demir kapıları, koçbaşlarıyla kırılarak girildi. Özel eğitimli detektör köpklerle evlerde arama yapan ekipler, çoğunluğu kadın 50 kişiyi gözaltına alınırken, çok miktarda uyuşturucu madde, ruhsatsız tabanca ve av tüfeği ele geçirildi.

Gözaltına alınan kadınlardan kimilerinin hamile olduğu ve kimilerinin ise kucaklarında çocuklarıyla sağlık kontrolüne getirildiği görüldü.

Kendilerini görüntüleyen gazetecilere hakaretler eden zanlılar, sorgulanmak üzere Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

İlginizi Çekebilir
Eski Uzman Çavuş pusu kurulup uzun namlulu silahlarla öldürüldü

Eski Uzman Çavuş pusu kurulup uzun namlulu silahlarla öldürüldü

Adana'da, hayvan otlatmaya çıkan eski uzman çavuşun, çalıların içerisinde pusu kurulup uzun namlulu silahla öldürüldüğü ortaya çıktı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz