Adana’da Hadise konserinde izdiham

Adana’da meydana gelen Aleyna Tilki konserindeki izdihamdan sonra şimdide Hadise konserinde aynı olaylar yaşanmaya devam etti.


Adana’da Hadise konserinde izdiham

Adana’da gerçekleştirilen ve Aleyna Tilki’ye protesto ile gündeme gelen 24. Film festivali Hadise konseri ile devam etti. Yaklaşık 30 bin kişilik konser alanını dolduran Adanalılar alana sığmayınca çareyi çam ağaçlarına tırmanmakta buldu. Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı konser alanında zaman zaman tatsız olaylar da yaşanırken çıkan kavgalarda 4 kişi hafif yaralandı. Polis olayları bastırmak ve sahne güvenliğini sağlamak için yoğun çaba sarf etti.

BIÇAK VE KESİCİ ALETLER TOPLATILDI

Türkiye’nin gelmiş geçmiş en iyi pop yıldızlarından biri olarak kabul edilen yaşayan efsane Hadise Adana’da hayranları ile bir araya geldi. Konser alanında hınca hınç bir kalabalık varken Hadise konseri başladığında resmi rakamlar 30 bin kişiyi gösteriyordu. Konser alanına giremeyen Adanalılar ise çareyi yakınlardaki çam ağaçlarına tırmanmakta buldu. Bir önceki gün Aleyna Tilki konserinde çıkan olaylar nedeniyle daha yüksek güvenlik önlemleri alan Adana emniyeti ise alanda kuş uçurtmadı. İki farklı kontrol noktasında yapılan aramalarda çeşitli bıçak ve kesici aletler ele geçirildi.

HADİSE ŞARKILARI İLE GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

Güvenlik önlemlerini artıran Adana emniyeti yine de kavgalara engel olamadı. Farklı noktalarda çıkan tartışmalar sonucunda 4 kişi yaralanırken izdihamdan etkilenen yaşlılar ise korunaklı bölgeye alındı. Hadise şarkıları ile gönüllerince eğlenen kalabalık daha sonra konser bitiminde dağıldı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Yangına sebep olan klima bir evi küle çevirdi!

Yangına sebep olan klima bir evi küle çevirdi!

Adana'da klimadan çıkan yangında bir binanın dairesi resmen küle çevirdi. Evde tek başına yaşayan bir kadın kendini dışarı atarak canını zor kurtardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz