Adil Öksüz’den Clinton’a 200 bin dolar!

Paralel Devlet Yapılanması ve FETÖ operasyonları kapsamında aranan Adil Öksüz hakkında çarpıcı bilgiler ortaya çıktı. Öksüz’ün Amerika Birleşik Devletleri Başkanlık seçimleri sürecinde başkan adayı Hilary Clinton’a iki kez 100’er bin dolar destek gönderdiği ortaya çıktı. Ortalama 3 bin 500 TL maaş alan Öksüz’ün bu parayı FETÖ aracılığı ile gönderdiği tahmin ediliyor.


Adil Öksüz’den Clinton’a 200 bin dolar!

FETÖ Clinton’a destek oldu

Milli İstihbarat Teşkilatı ile paralel çalışan Mali Suçlar Araştırma Kurulu FETÖ zanlısı Adil Öksüz hakkında finansal bilgilere ulaştı. FETÖ’nün sözde hava kuvvetleri imamı olan Öksüz, Amerika Birleşik Devletleri Başkanlık seçimleri sürecinde Hilary Clinton’a 200 bin dolar para gönderdiği ve kampanya sürecinde maddi manevi destek vaat ettiği öğrenildi.

Maaşı 3 bin 449 TL

Amerika’da da yankı uyandıran bu haber sonrasında mali olarak akrabaları da incelenen Öksüz’ün FETÖ para akışlarında görev aldığı ve yüklü miktarlardaki transferlerde aracı olduğu öğrenildi. Öksüz’ün çalıştığı kurumda en son maaşının 3 bin 449 lira olduğu öğrenildi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Haşim Kılıç oğlu için çıkan yakalama kararı hakkında konuştu!

Haşim Kılıç oğlu için çıkan yakalama kararı hakkında konuştu!

Oğlu hakkında ByLock kullandığı iddiasıyla yakalama kararı verilen eski Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç açıklama yaptı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz