Adnan Oktar, yeni yıla masasında dansöz oynatarak girdi!

Şaşaalı hayatıyla gündemden düşmeyen Adnan Oktar ve kedicikleri yeni yılda eğlencenin dibine vurdu. Evinde parti yapan Oktar, masanın üzerinde dansöz oynattı.


Adnan Oktar, yeni yıla masasında dansöz oynatarak girdi!

A9 TV’de yaptığı sohbetlerle ünlenen Adnan Oktar, yılbaşında da isminden söz ettirmeyi başardı. Oktar’ın kedicikleriyle yılbaşı kutlamasını görenlerin ağzı açık kalıyor.

DANSÖZ OYNATTI

Şaşaalı bir sofra kurup eğlencenin dibine vuran Adnan Oktar, 31 kediciği yanına alıp yılbaşı kutladı. Normalde yalnızca kediciklerini oynatan Oktar, bu sefer dansöz de oynattı.

İlginizi Çekebilir
Adnan Oktar hakkında küçük kızı alıkoyduğu gerekçesiyle dava açılıyor

Adnan Oktar hakkında küçük kızı alıkoyduğu gerekçesiyle dava açılıyor

Avusturya'nın başkenti Viyana'da hayatını sürdüren Elvan Koçak bir süredir haber alamadığı 2 kızını televizyonda Adnan Oktar'ın programında görünce şaşkına döndü. Kızlarını Oktar'ın programında gören baba Türkiye'ye gelerek suç duyurusu yaptı. baba Elvan Koçak " Çocuklarımdan B. ve ikizi olan M. daha 17 yaşındalar. Reşit olmayan kızımı televizyona çıkartarak show yapan Adnan Oktar ve öbür sorumlulardan davacı olacağım." şeklinde konuştu.

8 Yorumlar
 1. Aslanımmm beeee. kim tutar seni. Yakışırr benim yiğidime

 2. MaşaAllah, muazzam eğlence olmuş, bayıldım. Eğlenmek işte böyle olur. Ayrıca yılbaşı kutlamanın hiçbir sakıncası yok, yanlış olan içki olur. Zaten sarhoşlukla eğlence olmaz, o eziyet olur. Yılbaşı da eğlenmek için bir vesile. Her gün eğlence, güzellik, sevgi olmalı. Yılbaşına karşı anlamsız mücadele etmek yerine Müslüman aleminin birleşmesi için, İslam Birliği için, sevgi hakimiyeti için mücadele edilmeli.

 3. Nurdan Kavlak

  Helal dairesinde bir Müslüman istediği gibi eğlenir. Adnan Oktar hem dünyadaki en iyi İslamiyet tebliğini yapıyor, hem de dünyanın en güzel nimetlerinin küfrün değil, Müslümanların yaşamasının güzelliğini, gönül ferahlığını müminlere yaşatıyor, gösteriyor. Şimdiye kadar kaliteye, eğlenceye, güzelliğe şeytani bir çirkinlikle sahip olduğunu iddia eden küfrün elinden bütün bunları yalnızca Müslümanlar, imanın sevinciyle yaşayarak, alacaklar. Kalite bizim, eğlence bizim, güzellikler bizim. Allah ”dünyadaki tüm nimetler sizin, ahirette ise yalnızca sizin buyuruyor.”

 4. Yasemin Zeliha

  Her şey şahane MaşaAllah Adnan Oktar sen bir tanesin yıllarca hurafeler yüzünden İslamdan uzak durduk sayende İslam’ın aydınlık yüzünü gördük. Benim gibi milyonlarca insanın Allah’ı daha çok sevmesine vesile oldun. Gelenekçi yobazlar kendi düğünlerinde oynarlar ama müslümanlar eğlenince ‘günah, çok haram’ olur. Samimi değilsiniz.

 5. hay maşaAllah Adnan Oktar’ın kalite, eğlence, sanat anlayışı hayran bırakıyor. Allah müminlerin neşesini arttırsın inşaAllah

 6. Muhteşem bir gece maşaAllah. Sanat , kalite, güzellik, ihtişam, temizlik hepsi birarada .Tüm güzellikler müminler içindir

 7. MaşaAllah Adnan Oktar’ın sanat ve kalite anlayışı tüm Müslümanlara örnek oluyor. İslam’ın modern ve aydınlık yüzü Sn. Adnan Oktar. Kedikler de dünya güzeli gibi hepsi harika nur gibiler.

 8. Türkiye’ nin modern demokratik ülke, Müslümanların modern aydın demokratik insanlar olduğunu tüm dünyaya yaşayarak gösteren insana teşekkürü borç bilirim. Tebrikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz