Adnan Oktar’dan kadınlara yeni dekolte uyarısı

Kedicikler olarak adlandırdığı ve televizyon programlarına beraber çıktığı kadınlara uyarı yapan Adnan Oktar, daha fazla dekolte giyinmelerini istedi.


Adnan Oktar’dan kadınlara yeni dekolte uyarısı

Adnan Oktar kadınlara yeni çağrısı ile ortalığı ayağa kaldırdı. Türkiye gündeminden düşmeyen isimlerden birisi olan ve “sahte mehdi” olarak anılan ancak kendisini mehdi olarak ilan ettiği iddia edilen Adnan Oktar’ın bu seferde Instagram hesabından kadınların daha fazla dekolte giyinmesini istediğini, dekolteye daha fazla önem ve özen göstermeleri konusunda uyardı. Oktar adını en fazla televizyona beraber çıktığı yabancı uyruklu kadınlarla duyurmuştu. Ancak toplumun birçok kemsi Oktar’ı bir din adamından çok şovmen olarak görüyor.

HER PROGRAMI OLAY OLUYOR

A9 TV kanalından sürekli olarak kedicikleri ile yayın yapan, yaptığı her yayında erotik olarak canlı yayında olumsuz ve kötü örnek olmasından dolayı eleştiriler alan Adnan Oktar’ın, kediciklerinin de yayınladıkları pozlar dikkat çekiyor. Kendisinin tehditler aldığını belirten Oktar sıkı güvenlik önlemleri ile hayatını sürdürüyor. Oktar’ın yanında bulunan bayanlardan daha dekolte olmalarını istemesi birçok örgütün kendisine karşı olan tehditkar girişimini tetikleyeceği düşünülüyor. Gündemde kalmak için bu tür açıklamalar yapan Oktar’ın tehlikeli bir oyun oynadığı belirtiliyor.

ÖZGÜRLÜĞÜNÜZÜ KISITLAMAYIN

Adnan Oktar, hiçbir kadının makyaj yapmaması konusunda veya dekolte giymemesi konusunda özgürlüğünün kısıtlanmasına izin vermemesi gerektiğini belirterek, kadınların özgürlüklerini savunması gerektiğini ifade etti. Kadınlar tarafından yapılan bu paylaşım tepki görürken, dekoltenin her zaman uygun olmayacak olduğu, zaman zaman daha fazla kapalı giyinmek, makyajı daha az yapmak ve edepli olmanın hem dini, hem manevi açıdan büyük önemi olduğu fotoğrafa gelen yorumlarda yerini aldı. Kedicikler ise herhangi bir yorum yapmadı.

İlginizi Çekebilir

Adnan Oktar’ın kedicikleriyle çektirdiği fotoğraf çok konuşulacak!

Adnan Oktar’ın kedicikleriyle çektirdiği fotoğraf çok konuşulacak!

Adnan Oktar kedicikleriyle çektirdiği her fotoğrafla gündeme oturmayı ve tepki çekmeyi başarıyor. Geçtiğimiz günlerde havuz başında görüntülenen Oktar, şimdide yemek masasında kedicikleriyle yemek yerken poz verdi. Zaman zaman adını unutturan Adnan Oktar'ın çektirdiği bu ilginç fotoğraflarla gündemde kalmayı planladığı düşünülüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz