Adriana Lima eski sevgilisini eve aldı

Türk Yazar Metin Hara ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Adriana Lima ABD’ye döndükten sonra eski sevgilisini eve aldı. Beraber boks maçı izleyerek samimi pozlar veren ikili hakkında hiçbir yorum yapmayan Hara ayrılık iddialarını da cevaplamadı.


Adriana Lima eski sevgilisini eve aldı

Hara açıklama yapmaktan kaçındı

Yaz tatilinde Türk Yazar Metin Hara ile birlikte olan ve aşkları magazin gündemini sarsan Adriana Lima Amerika’daki evine döner dönmez eski sevgilisi Kastanis’i davet etti. Amerika’nın ünlü boks karşılaşmasını canlı olarak evde izleyen ikili samimi pozlar vererek sosyal medyada paylaştı. Adriana Lima – Metin Hara aşkının bittiğine dair söylentilere yol açan bu görüntüler hakkında yazar Metin Hara’dan hiçbir yorum gelmedi. Gerek sosyal medyadan gerekse magazincilerle karşılaşmasında yorum yapmaktan kaçınan Hara’nın ayrılık iddialarına yanıt vermemesi ihtimalleri güçlendirdi.

Amerikalı magazinciler de aynı fikirde

Adriana Lima’nın geçtiğimiz yıl birliktelik yaşadığı yunan sevgilisi Miltiadis Kastanis ile görüşmesinin planlı olduğu ve evde buluşmayı kararlaştırdıkları öğrenildi. Lima’nın eski aşkına dönmesi ve Hara ile bir yaz aşkı yaşamış olma ihtimali Amerikan magazincilerinin de gündeminde.

Yazar: Niyazi Topcu

Niyazi Topcu
Niyazi Topcu, 1980 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 1998 yılından buyana bilişim ve medya sektöründe başarılı çalışmalara imza atmıştır. Siyaset alanında faal olan Topcu, çeşitli habercilik alanında da başarılı haberler yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Meryem Uzerli yeni aşkıyla yakalandı

Meryem Uzerli yeni aşkıyla yakalandı

Bir dönemlerin hızlı parlayıp sönen oyuncusu Meryem Uzerli ile Mısırlı oyuncu Bassel Alzaro bir otele girerken kameralara takıldı.

Bir Cevap Yazın

İsminizi yazmadan "Misafir" şeklinde yorum yapabilirsiniz. Yorumlarınız uygun görülürse 30 dakika içerisinde yayına alınacaktır.

Yorum Yaz