Adriana Lima eski sevgilisini eve aldı

Türk Yazar Metin Hara ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Adriana Lima ABD’ye döndükten sonra eski sevgilisini eve aldı. Beraber boks maçı izleyerek samimi pozlar veren ikili hakkında hiçbir yorum yapmayan Hara ayrılık iddialarını da cevaplamadı.


Adriana Lima eski sevgilisini eve aldı

Hara açıklama yapmaktan kaçındı

Yaz tatilinde Türk Yazar Metin Hara ile birlikte olan ve aşkları magazin gündemini sarsan Adriana Lima Amerika’daki evine döner dönmez eski sevgilisi Kastanis’i davet etti. Amerika’nın ünlü boks karşılaşmasını canlı olarak evde izleyen ikili samimi pozlar vererek sosyal medyada paylaştı. Adriana Lima – Metin Hara aşkının bittiğine dair söylentilere yol açan bu görüntüler hakkında yazar Metin Hara’dan hiçbir yorum gelmedi. Gerek sosyal medyadan gerekse magazincilerle karşılaşmasında yorum yapmaktan kaçınan Hara’nın ayrılık iddialarına yanıt vermemesi ihtimalleri güçlendirdi.

Amerikalı magazinciler de aynı fikirde

Adriana Lima’nın geçtiğimiz yıl birliktelik yaşadığı yunan sevgilisi Miltiadis Kastanis ile görüşmesinin planlı olduğu ve evde buluşmayı kararlaştırdıkları öğrenildi. Lima’nın eski aşkına dönmesi ve Hara ile bir yaz aşkı yaşamış olma ihtimali Amerikan magazincilerinin de gündeminde.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Adriana Lima’ya Rusya’dan Rakip Çıktı!

Adriana Lima’ya Rusya’dan Rakip Çıktı!

Adriana Lima'ya benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken Rus model Dasha Kina'nın şöhreti her geçen gün daha çok artıyor. Güzel modelin gelecekte Adriana Lima'nın yerini alacağı söyleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz