Adriana Lima, Metin Hara’ya Sahip Çıktı

Geçtiğimiz günlerde Türk sevgilisi Metin Hara ile ateşli bir aşk yaşayan Adriana Lima’nın ülkesine dönmesiyle birlikte bu aşkın bittiğine dair söylentiler yapıldı. Adriana Lima’nın eski sevgilisiyle evinde çektirdiği fotoğraflarsa bu iddiayı doğrular nitelikteydi. Fakat Adriana Lima fotoğraflarla ilgili ‘adam eşcinsel’ Metin’e sadakatim sonsuz dedi.


Adriana Lima, Metin Hara’ya Sahip Çıktı

Metin Hara ve Adriana Lima aşkı gündemde kalmaya devam ediyor. Son olarak Adriana Lima, “eski sevgilisine döndü” şeklindeki haberlerin çıkması üzerine Instagram hesabından bir açıklamada bulundu.

EVİNDE ESKİ SEVGİLİSİNİ AĞIRLAMIŞTI

Geçen ay Bodrum’da yazar sevgilisi Metin Hara ile tatil gerçekleştiren Adriana Lima, önceki gün New York’taki evinde eski sevgilisi olduğu iddia edilen Miltiadis Kastanis’i misafir etmişti.

DEDİKODULAR ALIP BAŞINI GİDİNCE FOTOĞRAFI SİLDİ

Adriana Lima, bu buluşmanın görüntülerini Instagram hesabına koydu ve resim binlerce beğeni aldı. Fotoğrafa Metin Hara’nın ne yorum yapacağı merak konusu olurken, Adriana Lima, Metin Hara’dan ayrıldı haberleri de yapıldı. Haberlerin peşinden ise Lima fotoğrafı Instagram hesabından kaldırmıştı.

ADRIANA LIMA’DAN O FOTOĞRAFA AÇIKLAMA

Instagram’ı bugün için ‘hakikat platformu’ olarak kullandığını söyleyen Brezilyalı modelin mesajı şöyle: “Aşkım Metin’e sadakatim hakkında dönen dedikoduları işittim. Evet, aşkım dedim. Yanımdaki adam eşcinsel arkadaşım @mkastanis (Miltiadis Kastanis). Evet eşcinsel ve ailemin bir parçası dedim.

“SAHTE HABER YAPMAYI BIRAKIN”

Türkiye’ye aşık olma sebebim, bu ülkeden ve insanlarından çok fazla sevgi gördüğümü hissetmemdi. Rica ediyorum benim ve Metin’in özel yaşamına saygı gösterin ve sahte haber yapmaktan vazgeçin. Bu, Metin ve ben çıkmaya başladığımızdan bu yana devam ediyor. Sizden ricam mutlu olduğumuzu ve aşk yaşadığımızı kabullenmeniz.

“TÜRKİYE’YE DÖNMEK İÇİN SABIRSIZLANIYORUM”

Bu ülkeye sevgime gelince, hiçbir farklılık olmadı. Anlayışınız için teşekkür ederim. Hepinizi tüm kalbimle seviyorum ve Türkiye’ye gelmek için sabırsızlanıyorum.”

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Adriana Lima’ya Rusya’dan Rakip Çıktı!

Adriana Lima’ya Rusya’dan Rakip Çıktı!

Adriana Lima'ya benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken Rus model Dasha Kina'nın şöhreti her geçen gün daha çok artıyor. Güzel modelin gelecekte Adriana Lima'nın yerini alacağı söyleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz