Adriana Lima tarafından dinlenen Gülşen çok mutlu!

Ünlü şarkıcı Gülşen, Adriana Lima’nın kendisini dinlediği için çok mutlu olduğunu belirtti.


Adriana Lima tarafından dinlenen Gülşen çok mutlu!

Uludağ’da Selfy Whitefest 2018’in 2. gününde sahne alan Gülşen hayranlarıyla buluşurken büyük bir alaka ile karşılaştı. 2 saati aşkın programına “Dan Dan” şarkısı ile başlayan Gülşen “Yatcaz kalkçaz hop ordayım” şarkısıyla devam etti. Gülşen’e 2 si kadın 4 dansçı eşlik etti. Sahneye özel orkestrası ve beyaz mini bir giysisi ile çıkan meşhur sanatçı hareketli şarkıları ve dans şovları ile dinleyicilerine unutulmaz anlar yaşattı. Eski ve yeni albümündeki şarkıları belirten Gülşen konser alanını sanki dans pistine çevirdi. Gülşen’nin sahnesinden sonra eşi Ozan Çolakoğlu da DJ kabinine geçerek dinleyicileri coşturdu.

SORULARI YANITLADI

Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Gülşen Adriana Lima ile ilgili, “Evet almış. Ben de buraya gelirken işittim. Ilginç tabi ki. Galiba daha önce de Türkiye ile haşir neşir bir insandı bildiğim kadarıyla. Tabi yaptığım şarkıların yabancı biri tarafından dinleniyor olması da çok güzel. Daha önce de benim şarkılarımla otomobilde eğlenirken videolarını paylaşmıştı. Tabii ki bu hoşuma gidiyor. Adriana olduğu için değil. Yurt dışında her hangi bir yabancı birinin sound olarak yakın hissetmesi ve sevmesi, müziğin ne kadar evrensel olduğunu gösteriyor. Benim de yaptığım işi doğrular gibi geliyor bana. Takibe alma konusunu bende bilmiyorum. Soracağım gördüğüm zaman, niye daha önce almadın diyerek” şeklinde konuştu.

“HER YAPTIĞIMI DA ANLATACAK DEĞİLİM”

Muhabirlerin “Takipçilerinizin giysilerinizi istediği oluyor mu” sorusunu yönelttiği Gülşen, “Bir internet sitesinde daha önce giymiş olduğum kıyafetlerimi satışa çıkardık. Oranın zengini oldum ben bayağı. Gerçekten inanılmaz derecede talep var. Kısa zamanda 100 bin liralık satış yaptım. Bunun da belirli bir bölümünü ihtiyacı olan küçük kızlara yardım maksatlı kullanmak istiyorum. Bunu da neden söylüyorum. Çünkü bunu duyup ta etkilenecek ve aynı biçimde yapmak isteyecek insanlar olabilir. Bence herkes elinden gelen her şeyi çocuklar ismine ve özellikle küçük kızlar ismine yapabilirse ne mutlu bize. Bu sitedeki satışlar tamamen kişisel. Ama öbür kısmı benim kendi içimden gelerek yapmak istediğim bir şey.O yüzden belirtmek istedim zaten. Şimdi çıkıp diyecekler ki, ’İlla ki bu yardımı yapabilmek için bu giysileri satması mı gerekiyor’. Yani her yaptığımı da anlatacak değilim. Yalnızca o konuyu başka yöne çevirdiğim için bu yüzden belirtmek istedim” ifadelerini kullandı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Adriana Lima’ya Rusya’dan Rakip Çıktı!

Adriana Lima’ya Rusya’dan Rakip Çıktı!

Adriana Lima'ya benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken Rus model Dasha Kina'nın şöhreti her geçen gün daha çok artıyor. Güzel modelin gelecekte Adriana Lima'nın yerini alacağı söyleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz