Adriana Lima’ya Rusya’dan Rakip Çıktı!

Adriana Lima’ya benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken Rus model Dasha Kina’nın şöhreti her geçen gün daha çok artıyor. Güzel modelin gelecekte Adriana Lima’nın yerini alacağı söyleniyor.


Adriana Lima’ya Rusya’dan Rakip Çıktı!

Dünyanın en güzel manken ve modelleri arasında gösterilen Adriana Lima’ya Rusya’dan rakip çıktı.

ŞÖHRETİ HER GEÇEN GÜN ARTIYOR

Siyah saçları ve koyu mavi gözleriyle büyüleyici bir güzelliği sahip olan Rus model Dasha Kina’nın şöhreti her geçen gün artıyor.

TRABZONSPOR FORMASI GİYMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye gelen Dasha Kina, kendisi gibi model olan Litvanyalı Raimonda Gecaite ile bir reklam çalışmasının içinde yer almış, Trabzonspor formasıyla poz vermişti. Dasha Kina’nın Türk medyasında yer verilen haberlerinin sonrasında Instagram’daki takipçi sayısında ciddi bir artış meydana gelmişti.

YARIM MİLYON TAKİPÇİSİ VAR

Moda otoriteleri, genç mankenin kariyerinin doğru yönetildiği takdirde dünyaca meşhur mankenlerin tahtını sallayacağını düşünüyor. Kina’nın şu an 512 bini aşkın sosyal medya takipçisi bulunuyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Rus Askeri, Afrin’den tamamen çekildi! teröristler çaresiz

Rus Askeri, Afrin’den tamamen çekildi! teröristler çaresiz

Ruslar, terör örgütü PKK-PYD işgalindeki Afrin'in, Esad bölgesine tek çıkış kapısı olan Tel Rıfat'tan da dün tamamen çekildi. Böylece Rusya Afrin'den tamamıyla ayrılmış oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz