Afganistan’da televizyon kanalını silahla bastılar

Afganistan’ın Kabil’de kentinde bir televizyon kanalına silahlı saldırı düzenlendi. Saldırı sırasında yayını durdurulan televizyon kanalında ölü ve yaralıların olduğu açıklandı


Afganistan’da televizyon kanalını silahla bastılar

Afganistan’ın başkenti Kabil’de bir televizyon kanalına silahlı saldırı düzenlendi. Saldırı neticesi ölü ve yaralılar olduğu söylendi.

Kabil’de Shamshad TV televizyon istasyonuna silahlı adamlar tarafından saldırı düzenlendiği bildirildi. Saldırı neticesinde ölü ve yaralılar olduğu söylenirken, televizyonun yayını durdurulduğu açıklandı. Görgü tanıkları saldırganların binaya girmeden önce el bombası attığını ve silahla ateş ettiğini belirtti. Silahlı adamların hala binanın içinde olduğu ve binadan silah sesleri gelmeye devam ettiği bildirildi.

İlginizi Çekebilir
Hamile doktora hem arabayla çarptı hem silahla vurdu!

Hamile doktora hem arabayla çarptı hem silahla vurdu!

Konya'da, arabasıyla kırmızı ışıkta duran hamile doktor Aliye Avcı'nın (35) aracına arkadan çarpan, çıkan münakaşa esnasında da tabancasını ateşleyip, doktoru yaralayan Hasan Çokkaynar ile ilgili, 'kasten adam öldürmeye teşebbüs' suçundan 15 seneye kadar hapis cezası istendi. Çokkaynar, savunmasında, tabancayı doldur- boşalt yapmak istediğini ve kurşunun doktora kazayla isabet ettiğini ileri sürdü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz