Afganistan’da televizyon kanalını silahla bastılar

Afganistan’ın Kabil’de kentinde bir televizyon kanalına silahlı saldırı düzenlendi. Saldırı sırasında yayını durdurulan televizyon kanalında ölü ve yaralıların olduğu açıklandı


Afganistan’da televizyon kanalını silahla bastılar

Afganistan’ın başkenti Kabil’de bir televizyon kanalına silahlı saldırı düzenlendi. Saldırı neticesi ölü ve yaralılar olduğu söylendi.

Kabil’de Shamshad TV televizyon istasyonuna silahlı adamlar tarafından saldırı düzenlendiği bildirildi. Saldırı neticesinde ölü ve yaralılar olduğu söylenirken, televizyonun yayını durdurulduğu açıklandı. Görgü tanıkları saldırganların binaya girmeden önce el bombası attığını ve silahla ateş ettiğini belirtti. Silahlı adamların hala binanın içinde olduğu ve binadan silah sesleri gelmeye devam ettiği bildirildi.

Yazar: İbrahim Değirmen

İbrahim Değirmen

Yurt dışında yaşayan İbrahim Değirmen yapmış olduğu siyasi haberler ile haber sektöründe adını sıkça duyurmuş bir isimdir. Değirmen, yazarlık yeteneğini siyaset alanı haricinde birçok alanda da sergileyerek başarılı haberlere imza atmaktadır.

İlginizi Çekebilir

ABD Eski Başkanı Bush, Trump için açtı ağzını yumdu gözünü

ABD Eski Başkanı Bush, Trump için açtı ağzını yumdu gözünü

ABD Eski Başkanı Bush, yeni yazdığı kitapta ABD başkanı Donald Trump ile alakalı fikirlerini ortaya koydu. Bush tarafından eleştiri yağmuruna tutulan Trump için kitapta ağır ifadeler bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz