Afrin’de teröristler kaçarken peşlerinde canlı bomba ‘Feda Timleri’ bırakıyor

ÖSO ve TSK tarafından başlatılan operasyonlara daha fazla dayanamayan teröristler savunma hatlarını tek tek terk etmeye başladılar. Teröristler kaçışları esnasında peşlerinde canlı bomlar bırakarak saldırı yapmaya çalışıyor.


Afrin’de teröristler kaçarken peşlerinde canlı bomba ‘Feda Timleri’ bırakıyor

Mehmetçik ve ÖSO’nun başarılı taarruzuyla beraber teröristler ilk savunma hattını hızla terk ediyor. Örgüt, geride yalnızca ‘canlı bomba’ saldırıları için ‘feda timleri’ bırakıyor.

TERÖRİSTLER GERİDE FEDA TİMLERİ BIRAKIYOR

Birkaç kişilik sığınaklarda kendilerine bir hafta yetecek malzemeyle kamufle olup sürpriz saldırılar yapmak ve Türk taarruzunu yavaşlatmak isteyen ‘feda timleri’, kuşatma esnasında güvenlik kuvvetlerinin içine dalarak intihar eylemi icra etmek üzere bekliyor.

BOMBA TUZAKLAMALARI YAPIYORLAR

Harekat kapsamında örgütün, özellikle Afrin kent merkezi çevresinde mühim ölçüde silah yığınağı yaptığı bilgileri Ankara’ya ulaşıyor.

Silah yığınağıyla beraber örgütün gene kent merkezi ve çevresinde, tıpkı Güneydoğu ve Doğu Anadolu’daki il ve ilçe merkezlerindeki gibi hendek ve barikatlar ile bomba tuzaklamaları yaptığı söyleniyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Yeşilçam yıldızı Cüneyt Arkın’ın çok film çektiğine pişman!

Yeşilçam yıldızı Cüneyt Arkın’ın çok film çektiğine pişman!

Pelin Çift ile Yeşilçam Söyleşileri programına konuk olan usta oyuncu Cüneyt Arkın, "Keşke daha az çekseydim de dörtnala koşsaydım. Özgürlüklere, baharlara, çiçeklere" biçiminde konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz