Önce Ağabeyini öldürdü sonra av tüfeğini başına dayadı ve canlı yayında intihar etti

Bartın’da cezaevinden tahliye olan vatandaş, ağabeyini av tüfeğiyle öldürdükten sonra sosyal medyadan canlı yayına geçerek ”Bu yılbaşını kara yılbaşı yapacağım” dedi ve intihar etti.


Önce Ağabeyini öldürdü sonra av tüfeğini başına dayadı ve canlı yayında intihar etti

Bartın’da kısa zaman önce cezaevinden çıkan bir kişi, ağabeyini tarlada av tüfeğiyle ağır yaraladı. Ağabeyi hastanede yaşımını yitirirken, sosyal medyadan canlı yayın yapan şahıs da aynı tüfekle hayatına son verdi.

YAKLAŞIK 3 AY ÖNCE CEZAEVİNDEN ÇIKTI

Olay, Gözpınar köyünde yaşandı. İddialara göre, 30 yaşındaki Hasan Okan, ortalama üç ay önce cezaevinden çıktı. Okan, bugün fındık tarlasında bilinmeyen bir nedenle evli ve 3 çocuk babası olan 43 yaşındaki ağabeyi Turgut Okan ile münakaşaya başladı. Büyüyen münakaşa kavgaya dönüşünce Hasan Okan av tüfeğiyle ağabeyine ateş etti. Okan, sonrasında olay yerinden ayrılarak evine gitti. Bu esnada köylülerin fark ettiği Turgut Okan ise 112 sağlık ekipleri tarafından Bartın Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Ağır yaralanan ağabey, doktorların bütün çabasına karşın hayatını kaybetti.

SOSYAL MEDYADAN CANLI YAYIN YAPTI

Evine gelen Hasan Okan, sosyal medya hesabından canlı yayın yaptı. Canlı yayında Okan, ağabeyini maddi vaziyet yüzünden vurduğunu, kendini de infaz ederek bu yılbaşını kara yılbaşı yapacağını belirterek canlı yayını sonlandırdı. Sonrasında Okan av tüfeğini başına dayayarak intihar etti.

Hasan Okan’ın da cesedi Bartın Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Olayla alakalı başlatılan soruşturma sürüyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Erkek arkadaşını silahla vurup intihar etti!

Erkek arkadaşını silahla vurup intihar etti!

Şişli'de köpekleriyle beraber yaşayan bir kadın, halen bilinmeyen bir sebeple tartışma yaşadığı erkek arkadaşını silahla vurup öldürdükten sonra intihar etti. Eve gelince annesi ile erkek arkadaşının cesediyle karşılaşan genç kız sinir krizine girdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz