Ağlıyor diye 10 aylık bebeğini merdivenlerden aşağı attı!

Rusya’da meydana gelen olayda 23 yaşındaki adam, çok ağladığı için 10 aylık bebeğin merdivenlerde aşağı yuvarladı. Bebek yoğun bakımda yaşam mücadelesi verirken cani baba gözaltına alındı.


Ağlıyor diye 10 aylık bebeğini merdivenlerden aşağı attı!

Rusya’da sarhoş baba, ağladığı gerekçesiyle 10 aylık oğlunu merdivenlerden aşağı fırlattı. Yoğun bakımda hayat mücadelesi veren çocuğun beyin sarsıntısı geçirdiği ve vücudunda kırıklar olduğu açıklandı.

EVE DÖNEN ANNE ŞOK GEÇİRDİ

Rusya’nın Suntar köyünde yaşayan 23 yaşındaki Yulian Atomanov, çocuğun çığlıkları üstüne yerinden kalktı ve talihsiz bebeği iki katlı merdivenden aşağı attı. Atomanov’un karısı 22 yaşındaki Vilena yakacak odun toplamak için dışarı çıkmıştı. Eve döndüğünde merdiven boşluğunda kanlar içinde yatan çocuğunu gören kadın şoke oldu.

CİNAYETE TEŞEBBÜS İLE YARGILANACAK

Cani babanın daha önce de ölüm tehtidi nedeniyle sabıka kaydı olduğu öte yandan eşine de şiddet uyguladığı öğrenildi. Bebeğin vaziyeti ciddiyetini korurken babanın cinayete teşebbüs ile suçlandığı ve ile ilgili 15 sene hapis cezası istendiği söylendi. Genç adam polisler eşliğinden eve getirilerek olayı ayrıntılı biçimde anlattı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

TÜRSAB'ın Başbakan'a sunduğu raporda, "Kamu çalışanlarına destek verilerek tatil yapmaları özendirilsin" talebi, memurlara indirimli ve 12 ay taksitle tatil olanağını gündeme taşıdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz