Ahmet Hakan’dan Adnan Oktar’a manalı sözler!

Evinde yılbaşı partisi yapan Adnan Oktar’ın görüntülerini ana haber bülteninde paylaşan Ahmet Hakan, “Görüntüleri seyredince insanın hoca olası geliyor” ifadelerini kullandı.


Ahmet Hakan’dan Adnan Oktar’a manalı sözler!

Kanal D ana haber sunucusu Ahmet Hakan, Adnan Oktar’ın yılbaşında kediciklerle yaptığı eğlenceye iç geçirdi.

“YENİ SENEYE ÖYLE BİR GİRDİ Kİ…”

Evinde yılbaşı partisi düzenleyen Adnan Oktar, kedicikleri ile yılbaşı partisinde buluştu. Bu görüntülere ana haber bülteninde yer veren Ahmet Hakan, haberin girişinde ‘Adnan Oktar yeni seneye öyle bir girdi ki… Bildiğiniz gibi değil’ ifadelerini kullandı.

“İNSANIN HOCA OLASI GELİYOR”

Asıl bombayı haberin bitiminde patlatan Ahmet Hakan “Valla çok heveskar demeyecekseniz eğer şu görüntüleri izleyince insanın hoca olası geliyor bunu demeden geçemeyeceğim” yorumunda bulundu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Adnan Oktar hakkında küçük kızı alıkoyduğu gerekçesiyle dava açılıyor

Adnan Oktar hakkında küçük kızı alıkoyduğu gerekçesiyle dava açılıyor

Avusturya'nın başkenti Viyana'da hayatını sürdüren Elvan Koçak bir süredir haber alamadığı 2 kızını televizyonda Adnan Oktar'ın programında görünce şaşkına döndü. Kızlarını Oktar'ın programında gören baba Türkiye'ye gelerek suç duyurusu yaptı. baba Elvan Koçak " Çocuklarımdan B. ve ikizi olan M. daha 17 yaşındalar. Reşit olmayan kızımı televizyona çıkartarak show yapan Adnan Oktar ve öbür sorumlulardan davacı olacağım." şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz