Ahmet Kural ve Sıla ilişkisinde aşk yokmuş

Ahmet Kural yaptığı röportajda ayrıldığı sevgilisi Sıla’yı üzecek itiraflarda bulundu. Kural, “Hiç aşık olmadım.” ifadelerini kullandı.


Ahmet Kural ve Sıla ilişkisinde aşk yokmuş

Yeni filmi Ailecek Şaşkınız ile seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanan Ahmet Kural Hürriyet’ten İsmail Bayrak’a konuştu. Ahmet Kural, röportajda çok konuşulacak itiraflarda bulundu.

“HİÇ AŞIK OLMADIM”

Şarkıcı Sıla’yla 10 aylık ilişkisini noktalayan Ahmet Kural, biten ilişkisi ile ilgili konuşmadan aşkın tarifini yaptı. Tarifinde “Aşka inandım ama hiç aşık olmadım” diyen Ahmet Kural açıklamasıyla şaşırttı.

AŞKIN TARİFİNİ YAPTI

İşte Ahmet Kural’ın aşk tarifi: “İlahi aşk var efendim. Abiye duyulan aşk var, meslek aşkı var, bir kadına duyulan aşk var… Bu aşklar olmazsa olmuyor… Aşk güzel bir şey ya. Ama yaşamını güzelleştiriyorsa güzel. Yaşamına değer katması gerekir. Onun dışında bir de aşka inanmak diyerek bir şey var. Ben ortalama 48-49 aşk yaşadım diyormuşum. Aşka inandım ama hiç aşık olmadım.”

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz