Ahmet Kural’dan ayrılan Sıla saç rengini bile değişti!

Ahmet Kural ile evleneceği söylenirken ayrılık kararı alan Sıla, radikal bir karar alıp sarı saçlarını kızıl renge boyattı. Sıla ayrılık ardından ilk değişikliğini yapmış oldu.


Ahmet Kural’dan ayrılan Sıla saç rengini bile değişti!

Sıla, Gonca Vuslateri, Kalben ve Pınar Deniz, Mecidiyeköy Fairmont Quasar’da gerçekleştirilen ‘Elele Avon Kadın Ödülleri’ gecesine katıld. Sıla’nın Ahmet Kural’dan ayrıldıktan sonra saçlarını değiştirmesi dikkatlerden kaçmadı.

Ahmet Kuraldan ayrılan Sıla saç rengini bile değişti!

AYRILIK SILA’NIN SOSYAL MEDYADAN AHMET’İ SİLMESİ İLE ORTAYA ÇIKTI

Sürpriz bir biçimde başlayan aşkları evlilik yolunda ilerliyor derken Sıla ve Ahmet Kural ayrıldı. Ayrılık sebebinin oyuncu Dilan Çiçek Deniz’in eski sevgilisi Okan Can Yantır olduğu konuşuldu. Fakat Sıla’nın menajeri bu iddiaları yalanladı. Ayrılık Sıla’nın Ahmet Kural’ı Instagram’dan takip etmeyi bırakması ile ortaya çıkmıştı. Ahmet Kural Sıla’yı takip etmeye devam ediyordu fakat o da dün Sıla’yı sildi.

AHMET KURAL SORULARINI CEVAPLAMAMAK İÇİN ARKA KAPIDAN KAÇTI

‘Yılın Şarkıcısı’ seçilen Sıla, yeni ayrıldığı sevgilisi Ahmet Kural’a dair sorularla karşılaşmamak için otelin arka kapısından kaçtı.Sıla’nın sarı saçlarını kızıla boyatması da dikkatlerden kaçmadı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Şarkıcı Sıla’dan Afrin Operasyonuna Destek

Şarkıcı Sıla’dan Afrin Operasyonuna Destek

Afrin'de teröristlere karşı başlatılan harekatla alakalı 4 gün sonra paylaşım yapan Sıla, "Mehmetçiklerimizin sağsalim vatanımıza geri gelmesi için dua ediyorum" dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz