Ajda Pekkan eski eşi Coşkun Sapmaz’ın cenazesine katılmadı

Süperstar Ajda Pekkan’ın bir dönem 6 gün evlilik yaşadığı ilk eşi Coşkun Sapmaz, yaşamını yitirdi. Ajda, ilk eşinin cenazesine gitmedi.


Ajda Pekkan eski eşi Coşkun Sapmaz’ın cenazesine katılmadı

Bir dönem Adana’nın en köklü zenginlerinden olan Akbank’ın kurucularından, BOSSA’nın ortağı, bugün hayatta olmayan Ahmet- Gülseren Sapmaz’ın oğlu Coşkun Sapmaz 64 yaşında kalp krizi geçirip öldü. Cenazesi 22 Ocak’ta Bağlarbaşı’ndaki Şakirin Camii’nden kaldırılıp Karacaahmet Mezarlığı’na defnedildi.

AJDA PEKKAN, COŞKUN SAPMAZ’DAN 9 YAŞ KÜÇÜKTÜ

Coşkun Sapmaz ismini ilk defa 45 sene önce duymuştuk. 17 Kasım 1973’te İstanbul’da Ajda Pekkan ile çok sürpriz bir evlilik yapmıştı. Baba Ahmet Sapmaz’ın şiddetle karşı çıkması neticesi da 6 gün sonra boşanmıştı. O günlerde Coşkun Sapmaz 19, Ajda Pekkan 28 yaşındaydı.

AJDA CENAZEYE GİTMEDİ

Ajda Pekkan boşandıktan sonra Coşkun Sapmaz ile bir daha görüşmedi. Cenazesine de gitmedi.

“O ZAMANLAR ÇOCUKTUM”

Ajda Pekkan 6 günlük evliliği için seneler sonra şu şekilde demişti: “O zamanlar daha çocuktum, maalesef önümü göremedim”

YALISI MERMERCİ’DE

Coşkun Sapmaz daha sonra Arzu Sapmaz ile evlendi. Oğulları Alpaslan ve Harun dünyaya geldi. Boşanınca Arzu Hanım çocukları alıp Amerika’ya gitti. Coşkun Sapmaz üçüncü evliliğini Sanem Hanım ile yaptı. Bu evlilikten çocuğu olmadı ve boşanma ile bitti.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kebapçıdan Ajda Pekkan’a 15 bin sterlin teklif

Kebapçıdan Ajda Pekkan’a 15 bin sterlin teklif

Londra'da bulunan bir Türk girişimci kebap restoranlarının tanıtımı için Ajda Pekkan'a 15 bin sterlin teklif etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz