Ajda Pekkan’ın yaptığı tablo 50 bin liraya satıldı!

‘Kelebek Hastalığı’ tedavisi gören çocuklar faydasına ‘Bir Resim Yap’ isminde özel bir gece düzenlendi. Yardım gecesi kapsamında Ajda Pekkan’ın yaptığı tabloyu Sadettin Saran 50 bin TL’ye satın aldı.


Ajda Pekkan’ın yaptığı tablo 50 bin liraya satıldı!

Kelebek Hastalığı olarak bilinen ‘Epidermolysis Bullosa’ hastası çocuklar faydasına ‘Bir Resim Yap’ projesi için önceki akşam Çırağan Sarayı’nda özel bir gece düzenlendi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun da katıldığı gecede meşhur adların yaptıkları tablolar açık arttırmayla satışa sunuldu. Soylu’nun yaptığı tabloyu 500 bin TL’ye Ayşe Cevahir ve Onur Sürmeli satın aldı. Ressam Tülin Kanun’un sosyal sorumluluk projesi ‘Bi-re-y’ kapsamında Kelebek Çocuklar faydasına 889 bin 500 TL toplandı. Davete cemiyet, siyaset, sanat ve şov dünyasından meşhur adlar katıldı. Arzu Sabancı’nın yaptığı tabloyu Levent Bilek 40 bin TL’ye, Pelin Akın Özalp’in yaptığı tabloyu Ertuğrul Sağlam 17 bin TL’ye, Bülent Serttaç’ın yaptığı tabloyu Elif Dila Konukoğlu 30 bin TL’ye satın aldı. Ajda Pekkan’ın yaptığı tabloyu ise Sadettin Saran 50 bin TL ödedi. EMRAH AKÇAY

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz