AK Parti’den flaş erken seçim açıklaması!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal siyaset kulislerinde dolaşan erken seçim söylentilerini değerlendirdi. Manidar bir cevapla muhalefetin erken seçim çığırtkanlığı yaptığını ima eden Ünal seçimlerin olması gereken zamanda yapılacağını ve erken seçimin söz konusu olmadığını söyledi.


AK Parti’den flaş erken seçim açıklaması!

Erken seçim tarihleri hayal ürünü

Siyaset dünyasında son zamanların en çok tartışılan konusu olan erken seçim meselesinde son noktayı AK Parti sözcüsü Mahir Ünal koydu. Dilden dile dolaşan erken seçim iddialarının hatta verilen tarihlerin dahi yalan haber ürünü olduğunu söyleyen Ünal seçimlerin yapılması planlanan rutin tarihinde gerçekleştirileceğini, erken seçimin söz konusu dahi olmadığını söyledi.

Taze kana her alanda ihtiyaç var

Ünal ayrıca parti içindeki metal yorgunluk ve yapılanma konusuna da değinerek yönetimin yapılandırma kararı aldığını ve bu aşamada yorgun olanların görevi genç ve dinamik isimlere bırakabileceğini ifade etti. Yenilenmenin gerekliliğine değinen Ünal taze kan ihtiyacının siyasette de önemli olduğunu kaydetti.

Yazar: Niyazi Topcu

Niyazi Topcu
Niyazi Topcu, 1980 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 1998 yılından buyana bilişim ve medya sektöründe başarılı çalışmalara imza atmıştır. Siyaset alanında faal olan Topcu, çeşitli habercilik alanında da başarılı haberler yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Erdoğan Ukrayna’dan vize krizi hakkında konuştu

Erdoğan Ukrayna’dan vize krizi hakkında konuştu

Erdoğan yapmış olduğu Ukrayna ziyaretinde basın mensuplarına ABD ile yaşanan vize krizi ile alakalı açıklamalar yaptı.

Bir Cevap Yazın

İsminizi yazmadan "Misafir" şeklinde yorum yapabilirsiniz. Yorumlarınız uygun görülürse 30 dakika içerisinde yayına alınacaktır.

Yorum Yaz