24 Ağustos 2017 Perşembe

AK Parti’den flaş erken seçim açıklaması!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal siyaset kulislerinde dolaşan erken seçim söylentilerini değerlendirdi. Manidar bir cevapla muhalefetin erken seçim çığırtkanlığı yaptığını ima eden Ünal seçimlerin olması gereken zamanda yapılacağını ve erken seçimin söz konusu olmadığını söyledi.


Erken seçim tarihleri hayal ürünü

Siyaset dünyasında son zamanların en çok tartışılan konusu olan erken seçim meselesinde son noktayı AK Parti sözcüsü Mahir Ünal koydu. Dilden dile dolaşan erken seçim iddialarının hatta verilen tarihlerin dahi yalan haber ürünü olduğunu söyleyen Ünal seçimlerin yapılması planlanan rutin tarihinde gerçekleştirileceğini, erken seçimin söz konusu dahi olmadığını söyledi.

Taze kana her alanda ihtiyaç var

Ünal ayrıca parti içindeki metal yorgunluk ve yapılanma konusuna da değinerek yönetimin yapılandırma kararı aldığını ve bu aşamada yorgun olanların görevi genç ve dinamik isimlere bırakabileceğini ifade etti. Yenilenmenin gerekliliğine değinen Ünal taze kan ihtiyacının siyasette de önemli olduğunu kaydetti.

İlginizi Çekebilir

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal CHP’ye Yüklendi

Basın mensupları ile bir araya gelen AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Focus dergisine verdiği röportajı değerlendirerek çeşitli eleştirilerde bulundu. Ünal, aynı zamanda geçtiğimiz dönemde yapılan referandumda 'hayır' oyu veren yüzde 48.6'yı anlamaya çalıştıklarını belirtti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yaz