AK Parti’den flaş erken seçim açıklaması!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal siyaset kulislerinde dolaşan erken seçim söylentilerini değerlendirdi. Manidar bir cevapla muhalefetin erken seçim çığırtkanlığı yaptığını ima eden Ünal seçimlerin olması gereken zamanda yapılacağını ve erken seçimin söz konusu olmadığını söyledi.


AK Parti’den flaş erken seçim açıklaması!

Erken seçim tarihleri hayal ürünü

Siyaset dünyasında son zamanların en çok tartışılan konusu olan erken seçim meselesinde son noktayı AK Parti sözcüsü Mahir Ünal koydu. Dilden dile dolaşan erken seçim iddialarının hatta verilen tarihlerin dahi yalan haber ürünü olduğunu söyleyen Ünal seçimlerin yapılması planlanan rutin tarihinde gerçekleştirileceğini, erken seçimin söz konusu dahi olmadığını söyledi.

Taze kana her alanda ihtiyaç var

Ünal ayrıca parti içindeki metal yorgunluk ve yapılanma konusuna da değinerek yönetimin yapılandırma kararı aldığını ve bu aşamada yorgun olanların görevi genç ve dinamik isimlere bırakabileceğini ifade etti. Yenilenmenin gerekliliğine değinen Ünal taze kan ihtiyacının siyasette de önemli olduğunu kaydetti.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir

2019 seçimlerine BBP, MHP, AKP ittifakı!

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Bu ittifakın gerçekleşmesi durumunda 2019 kasım seçimleri birinci turda Allah'ın izniyle neticelenir. Yani AK Parti, MHP ve Büyük Birlik Partisi ittifakıyla ilk turda sonuç çıkar" ifadeleri kullanıldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz