Aleyna Tilki kahvaltı tabağını abartınca yorumlar arka arkaya geldi!

Geçtiğimiz günlerde ABD’den Türkiye’ye geri dönen genç şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medyada yayınladığı kahvaltı tabağıyla herkesi şaşkına çevirdi.


Aleyna Tilki kahvaltı tabağını abartınca yorumlar arka arkaya geldi!

‘O Sen Olsan Bari’ şarkısıyla gönüllerde taht kuran Aleyna Tilki’nin iştahı kabardı. Popçunun kahvaltı tabağındaki suşili, havyar, midye ve karidesi görenler şaştı kaldı.

TÜRKİYE’YE DÖNÜNCE İŞTAHI AÇILDI

Geçtiğimiz günlerde ABD’den Türkiye’ye dönen Aleyna Tilki’nin iştahı açıldı. Önceki gün dostlarıyla İstanbul’daki bir mekanda kahvaltı yapan genç popçu, paylaştığı menüyle ağızları açıkta bıraktı. Açık büfeden kendine karışık bir tabak hazırlayan Aleyna’nın mönüsünde yok yoktu.

TABAKTA HER ŞEY VARDI

Ünlü şarkıcının paylaştığı kahvaltı tabağındaki midye, suŞi, karides, havyar, patlıcanlı ezme, fasulye, lahana salatası, rokfor peyniri, salatalık ve çileği görenler gözlerine inanamadı. Kahvaltı için oldukça ağır lezzetleri midesine afiyetle indiren şarkıcı, sonrasında da bol kremalı bir tatlı olan ‘donut’ yedi. Tilki’nin bu ziyafeti ise “Zehirlenmese bari” dedirtti.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

ÖSYM, TUS ve STS adaylarına yarın gerçekleşecek sınavların başlama saatinden 15 dakika önce sınav binalarına giriş yapmaları gerektiği uyarısında bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz