Aleyna Tilki reklam filminde oynamak için 2 milyon lira aldı

Kısa süre içerisinde şöhreti Türkiye’yi aşan genç şarkıcı Aleyna Tilki bir reklam firması ile anlaşarak 2 milyon lira aldı. Tilki, yaptığı bu anlaşma ile Türkiye’de bulunan birçok ünlüyü geride bıraktı.


Aleyna Tilki reklam filminde oynamak için 2 milyon lira aldı

Takvim’de yer verilen habere göre genç popçu Aleyna Tilki, şöhreti kısa zamanda paraya çevirmeyi başardı. Ismini ilk olarak 2015 senesinde duyuran Tilki, dillere pelesenk olan ‘Cevapsız Çınlama’ şarkısıyla gönüllerde taht kurdu. ‘O Sen Olsan Bari’ parçasıyla da geçtiğimiz seneye damga vuran Aleyna, 17 yaşında olmasına karşın kendinden büyük pek çok rakibini geride bıraktı.

ANLAŞMA İMZALANDI

2017 senesinde Mayıs ile Ekim ayları arasında tam 40 konser veren Tilki’nin cebine 5 ayda 1 milyon TL girdi. Şöhret basamaklarını hızla tırmanan Aleyna’nın bu başarısı markaların iştahını kabarttı. Son 2 senedir reklam teklifleri yağan meşhur popçu, sonunda bir tanesine ‘evet’ şeklinde konuştu. Bir içecek markasının reklam teklifini kabul eden Aleyna Tilki’nin 2 milyon TL’lik anlaşmaya imza attığı öğrenildi.

BÜYÜKLERİNİ GEÇTİ

Aleyna, aldığı bu rekor ücretle de aynı kulvarda mücadele ettiği abla ve ağabeylerini geride bıraktı. Öyle ki geçtiğimiz ay bir mobilya markasının reklamlarında oynayan Hadise 800 bin TL alırken; yatak markasının reklamı için kamera karşısına geçen Hülya Avşar ise 1 milyon TL’yi cebine koymuştu. Demet Akalın yer aldığı son reklam filminden 650 bin TL kazanırken bir konut projesinin reklam filminde oynayan Murat Boz da 1 milyon 300 bin TL almıştı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

ÖSYM, TUS ve STS adaylarına yarın gerçekleşecek sınavların başlama saatinden 15 dakika önce sınav binalarına giriş yapmaları gerektiği uyarısında bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz