Aleyna Tilki sahneyi terk etmek zorunda kaldı

Adana’da konser vermek isteyen genç şarkıcı Aleyna Tilki, bazı grupların saldırısına uğrayınca sahneyi terk etmek zorunda kaldı.


Aleyna Tilki sahneyi terk etmek zorunda kaldı

24. Adana Film Festivali kapsamında sahneye çıkan ve şarkılarını seslendirmek amacıyla Adana’da olan genç şarkıcı Aleyna Tilki, yaşanan olayların hemen ardından sahneyi terk etti ve hemen konser alanından ayrıldı. Sahneye bazı kendini bilmez vatandaşlar tarafından yabancı cisimlerin fırlatılması ve hemen ardından bariyerlerin aşılarak sahneye çıkmak isteyen ve taşkınlık yapan bazı kişilerin olmasının ardından kendisine zarar gelmemesi adına sahneyi hızlı bir şekilde terk eden Aleyna Tilki, güvenlikler tarafından gerekli olan önlemlerin alınmamasından dolayı sahneye geri dönmedi.

KİMSE NE OLDUĞUNU ANLAYAMADI

Aleyna Tilki, sahneyi terk etmesinin ardından binlerce vatandaş konser alanından ayrıldı. Vatandaşların ayrılması ile birlikte sahnenin ışıkları tamamen kapatılırken, konu hakkında yetkililer tarafından Aleyna Tilki hakkında bir açıklama yapılmaması da bölgede bulunan gençlerin dikkatini çekti. Ancak Adana’da yaşanan gasp, cinayet ve hırsızlık gibi olayların Türkiye ortalamasına oranla daha fazla olmasından dolayı birçok sanatçı ve vatandaşın turistlik anlamda ve konser anlamında Adana’ya gitmeyi tercih etmediği birkaç yıldan beridir bilinen ve klasik haline gelmiş olan bir durum.

GÜVENLİĞE ÖNEM VERİYOR

Aleyna Tilki, daha önce yeterli güvenlik önlemleri alınmadığı gerekçesiyle konsere çıkmamıştı. O dönem eleştiri alan şarkıcının aslında bu konu ile ilgili haklı olduğu ortaya çıktı. Sevenleri kadar kendilerini sevmeyenlerinde olduğu sanatçıların bu konuda duyarlı olması son derece normal olurken emniyet birimlerinin bu konuda daha hassas olması gerektiği anlaşıldı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Aleyna Tilki ve arkadaşının sütyen muhabbeti!

Aleyna Tilki ve arkadaşının sütyen muhabbeti!

Aleyna Tilki ile arkadaşlıkları sosyal medyada dikkat çeken Aynur Aydın, misafir olduğu programda "En son sütyen takmadığım videoyu çekmişti. Artık eve geldiğinde sütyen takıyorum" şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz