Aleyna Tilki ve Mustafa Mert Koç aşk söylentilerini yalanladı

Küçük yaşta kariyer basamaklarını hızla tırmanan şarkıcı Aleyna Tilki’nin ismi, oyuncu Mustafa Mert Koç’la yeni bir aşka yelken açtığı haberleriyle gündeme geldi iki isim de iddiaları yalanladı.


Aleyna Tilki ve Mustafa Mert Koç aşk söylentilerini yalanladı

Sözcü’nün haberine göre, Aleyna Tilki’nin isimi Emrah Karaduman ile anılıyordu. Fakat uzun süredir Los Angeles’ta olan Aleyna Tilki çok başka bir adla görüntülendi. O isimse genç oyuncu Mustafa Mert Koç…

OBJEKTİFLERE YAKALANDILAR

Amerika’da görüntülenen Aleyna Tilki ve Mustafa Mert Koç’un samimiyeti takipçilerini heyecanlandırdı. İkiliyi birbirine çok yakıştıran takipçilerinden ‘Yılın aşk bombasını Aleyna ile Mert patlattı’ yorumları geldi. İngilizcesini ilerletmek için Amerika’ya giden Aleyna’nın, Yaşam Ara sıra Tatlıdır dizisinden ve Kolpaçino filminden tanıdığımız 24 yaşındaki Koç’la yakınlaşması dikkatlerden kaçmadı.

Her iki adın de eğitim için gittikleri ABD’de sürpriz yakınlaşması “Dersi unuttular aşka daldılar” biçiminde yorumların yapılmasına neden oldu. İkilinin sosyal medyada paylaşılan fotoğrafına Koç’un halasının yaptığı yorum da dikkat çekici: “Yakışır yakışıklı oğluma!” Aleyna Tilki ile Kaliforniya’da bu şekilde görüntülenen Mustafa Mert Koç’un isimi daha önce oyuncular Elif Doğan ve Seray Kaya ile anılmıştı.

ALEYNA VE MUSTAFA’DAN AÇIKLAMA

Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan ikili haklarında çıkan aşk dedikodularını da gene sosyal medya üstünden yalanladı. Aşk haberlerinin çıkmasının sonrasında kısa zaman sonra hesaplarından birer yalanlama metni yayınlayan adlar şunları yazdı:

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Aleyna Tilki ve arkadaşının sütyen muhabbeti!

Aleyna Tilki ve arkadaşının sütyen muhabbeti!

Aleyna Tilki ile arkadaşlıkları sosyal medyada dikkat çeken Aynur Aydın, misafir olduğu programda "En son sütyen takmadığım videoyu çekmişti. Artık eve geldiğinde sütyen takıyorum" şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz