Aleyna Tilki’den skandal dondurma hareketi şaşırttı

Yaptığı her olay ile bir skandala imza atan Aleyna Tilki, bu seferde yediği dondurmayı beğenmeyince sokağın ortasına fırlatarak her yeri batırdı.


Aleyna Tilki’den skandal dondurma hareketi şaşırttı

Aleyna Tilki ve Emrah Karaduman gece geç saatlerde İstanbul’un sokaklarında gezintiye çıkarken yaşanan bir olay gündeme skandal gibi düştü. Son dönemde her yaptığı ile olay olan ve egosunu tatmin ettiği söylenen Aleyna Tilki, dün akşam saatlerinde de yaptığı hareket dolayısı ile büyük bir tepki çekecek gibi görünüyor. Aleyna Tilki ve Emrah Karaduman gezintisi sırasında basın mensuplarını gören ve selam veren Tilki, Range Rover marka araca bindikten hemen sonra elinde bulunan dondurmayı yere fırlatması bir anlık şaşkınlığa neden oldu.

TADINI BEĞENMEDİ

Aleyna Tilki ve Emrah Karaduman beraber yaptıkları gezinti sırasında aldığı dondurmanın tadını beğenmemesi üzerine yere fırlatırken, Tilki’nin takipçileri yapılan bu hareketin çevreye karşı son derece duyarsız bir hareket olduğunu söylediler. Tepki üzerine tepki alan şarkıcı konu hakkında bir açıklama yapmazken, bu konuda yapılabilecek ve anlayışla karşılanabilecek en ufak bir durum olmadığı net bir şekilde ortada.

GÜNDEMDE KALMAK İÇİN SINIRLARI AŞMAYA BAŞLADI

Genç yaşına rağmen biranda magazin dünyasında boy göstermeye başlayan ve popüler ola şarkıcı ile ilgili magazin yorumcuları açtı ağzını yumdu gözünü. Aleyna Tilki’nin sahnelere yakışmadığını söyleyen yorumcular bu küçük kızın artık eve dönme vakti geldi haddini aşıyor yorumunu yaptılar. Her geçen gün yeni bir skandala imza atan Tilki’nin bu hareketleri sonucunda yorumculara hak vermemek elde değil.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Aleyna Tilki ve arkadaşının sütyen muhabbeti!

Aleyna Tilki ve arkadaşının sütyen muhabbeti!

Aleyna Tilki ile arkadaşlıkları sosyal medyada dikkat çeken Aynur Aydın, misafir olduğu programda "En son sütyen takmadığım videoyu çekmişti. Artık eve geldiğinde sütyen takıyorum" şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz