Alişan ve Buse Varol aşklarını itiraf etti

Oyuncu Buse Varol ve şarkıcı Alişan arasında aşk yaşandığı iddiaları kulaktan kulağa gezinirken ikili arka arkaya yaptıkları sosyal medya paylaşımlarıyla aşklarını adeta itiraf etti.


Alişan ve Buse Varol aşklarını itiraf etti

Bir süredir aşk yaşadıkları konuşulan şarkıcı Alişan ve oyuncu sevgilisi Buse Varol, sonunda aşklarını sosyal medyadan ilan etti. İkili Kanal D ekranlarında başlayacak olan Dostlar mahallesi dizisinde rol alacak.

Alişan ve Buse Varol aşklarını itiraf etti

KALP EMOJİSİ DİKKATLİ TAKİPÇİLERİN GÖZÜNDEN KAÇMADI

Geçtiğimiz günlerde aşk yaşadıkları ortaya çıkan şarkıcı Alişan ile oyuncu Buse Varol, aşklarını sosyal medyadan ilan etti. Buse Varol, Instagram’dan bir fotoğrafını paylaştı. Varol, paylaşımına “Rüzgâr esti üzerime üzerime. of! Seni vurdu yüzüme yüzüme of!” notunu düştü. Alişan da sevgilisi Buse Varol’un bu paylaşımına kalp emojisi koyarak karşılık verdi.

BUSE VAROL KİMDİR?

Buse Varol, 1990 senesinde Manisa’da doğdu. Üniversiteyi Eğitim Fakültesi Öğretmenlik Bölümünden mezun oldu. 2 sene kadar özel bir eğitim kurumu olan Dershanede stajyer öğretmenlik yapmıştır. Ailesinden ayrı yaşayan güzel oyuncunun Liseye giden bir erkek kardeşi vardır. 2012 senesinde düzenlenmiş olan Miss Turkey güzellik yarışmasına katıldıktan sonra ün kazanan güzel oyuncu uzun süre modellik yaptıktan sonra oyunculuk alanına geçmiştir.

Mota Ayla Algan, Ümit Çırak, Müfit Aytekin ve Bahar Kerimoğlu Özel Ders almıştır. Tozlu Yollar dizisinde Şerife karakterini canlandıran Varol öte yandan Arka Sokaklar Dizisinde Yasemin İsimli bir Polis memurunu canlandırmıştır. Güzelliğiyle ön plana çıkmayı başaran oyuncumuzun fiziksel nitelikleri de dikkat çekmektedir; 174 cm boyunda, 56 kg, saç rengi kumral göz rengi ise mavidir.

İlginizi Çekebilir
Alişan Buse Varol’la olan aşkı için herkesten maşallah istedi!

Alişan Buse Varol’la olan aşkı için herkesten maşallah istedi!

Önceki gün sevgilisi Buse Varol'la İstinyePark'ta kameralara yakalanan şarkıcı Alişan, nazardan çok korktuğunu söyleyerek "Herkes maşallah desin. Nazar değmesin" dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz