Alkol alan kadın bıçakla dehşet saçtı! 1 ölü 1 ağır yaralı

İstanbul Beykoz’da, özel bir firmada yönetici asistanı olan 24 yaşındaki Sinem A., bir evde, arkadaş toplantısında beraber alkol aldığı Uğur Gümüş’ü bıçaklayarak öldürürken, Süleyman Bostan’ı da ağır yaraladı. Olayın, Gümüş’ün çıkma teklifini reddeden Sinem A.’ya küfür ve hakaret etmesi sebebiyle meydana geldiği öne sürüldü.


Alkol alan kadın bıçakla dehşet saçtı! 1 ölü 1 ağır yaralı

Hürriyet’in haberine göre, Sinem A. (24), Uğur Gümüş (30) ve Süleyman Bostan (57) önceki akşam Beykoz, Rüzgarlıbahçe, Zambak Sokakta başka arkadaşlarıyla beraber bir evde bir araya geldi. Evde alkol almaya başlayan gruptakilerden Sinem A. ve Uğur Gümüş arasında sabaha karşı saat 04.00 sıralarında münakaşa çıktı.

Polis kayıtlarına göre münakaşanın sebebi, Uğur Gümüş’ün Sinem A.’ya küfretmesiydi. Küfür ve hakaret sebebiyle başlayan münakaşa kısa zamanda kavgaya dönüştü. Sinem A., evde eline geçirdiği bıçağı önce Uğur Gümüş’e, daha sonra da kendisini engellemeye çalışan Süleyman Bostan’a sapladı. Evdeki gürültü ve çığlıklar üstüne kısa zamanda Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri eve geldi. Ağır yaralı olan Gümüş ve Bostan hastaneye kaldırıldı. Sinem A. gözaltına alındı.

Gümüş, hastanede yapılan müdahaleye karşın yaşımını yitirirken, Bostan’ın tedavisinin sürdüğü bildirildi. Sinem A, olayda kullandığı bıçakla beraber emniyete götürülerek sorguya alındı.

Özel bir firmada yönetici asistanı olduğunu belirten Sinem A. “Bir arkadaşın evinde, arkadaşların bulunduğu ortamda sohbet ediyorduk. Benimle çıkmak istediğini, sevgili olmak istediğini belirtti. Ben kabul etmedim. Israr etti. Ben kabul etmeyince küfür ve hakaret etmeye başladı. Ben de öfkelendim, olay gerçekleşti” şeklinde konuştu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir

8 Şubat A101 aktüel listesi açıklandı! Müşteriler şokta

Müşterilerinin yayınlanmasını dört gözle beklediği aktüel kataloğu nihayet açıklandı. 8 Şubat tarihinden itibaren A101 marketlerde satışa çıkacak olan ürünler müşterileri fiyatlarıyla şoka uğratıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz