Alkollü sürücü kanala uçtu

Adana’da bir türlü ders almayan alkollü sürücü daha önce 3 kez alkollü olarak trafiğe çıkmasına rağmen yüne aşırı alkollü bir şekilde aracına oturdu. Virajı alamayan Yürekli aracıyla birlikte kanala düştü. Çevredekilerin yardımıyla çıkarılan Yürekli’nin ehliyetine tekrar el konuldu.


Alkollü sürücü kanala uçtu

Israrla alkollü kullanıyor

Adana’da hakkında defalarca işlem yapılan Mehmet Yürekli isimli vatandaş daha önce 3 kez alkollü araç kullanmaktan ceza almış ve ehliyetine ceza puanı işlemişti. Geçtiğimiz akşam yine aracına alkollü bir şekilde geçti. Direksiyon başında gözlerini açmakta zorlanan sürücünün trafiğe çıkma cesareti görenleri şaşkına çevirdi.

Ölen ya da yaralanan yok

Aracı ile virajı alamayarak kanala uçan sürücünün imdadına çevre sakinleri koştu. Konuşmakta zorluk çeken sürücünün eğlenceli tavırları ve kazayı umursamaması pes dedirtti. Polis ekipleri tarafından alkol testi için hastaneye götürülen Yürekli’nin ehliyetine tekrar el konularak cezai işlem uygulanacağı ve bu kez ehliyetinin süresi olarak kapatılabileceği bildirildi. Kazada kimsenin yaralanmaması ve çevreye zarar verilmemesi sevindirici yanı oldu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Yoldan çıkan otomobil süt kamyonuna girdi! 2 kişi öldü

Yoldan çıkan otomobil süt kamyonuna girdi! 2 kişi öldü

Balıkesir'in Ayvalık civarında bir araba refüjü aşarak, karşı yönden gelen süt tankerine girdi. Kazada; 2 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi de yaralandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz