Alkollü sürücünün tavırları pes dedirtti

Niğde’de alkollü sürücü önce polisi sonra da mahalle halkını isyan ettirdi. Dur ihtarına uymayarak polis kontrolünden kaçan zanlı daha sonra evinin önüne geldi ve park alanına hızlı bir giriş yaptı. Gürültüden rahatsız olan mahalleli polisi arayınca sarhoş sürücünün kaçacak yeri kalmadı. Sürücünün polise karşı tutumu ise pes dedirtti.


Alkollü sürücünün tavırları pes dedirtti

Annesi bile şikayetçi oldu

Niğde Merkez Dere Mahallesi’nde polisin rutin kontrol sırasında fark ettiği alkollü sürücü dur ihtarlarına uymadan kontrol noktasından kaçtı. Polisin takibe aldığı alkollü sürücü M.T. evinin önüne kadar gelmeyi başardı. Buradaki park alanına hızlı giriş yapan ve mahalleyi ayağa kaldıran alkollü sürücü hakkında şikayet ihbarı gelince polis kaçan sürücünün izini bulmuş oldu.

İfadesi alınarak serbest bırakıldı

Alkollü araç kullanmaktan ve polisin dur ihtarına uymamaktan hakkında cezai işlem uygulanan alkollü sürücü çirkin tavırları ile pes dedirtti. M.T.’nin annesi ise oğlundan kendisinin bile şikayetçi olduğunu söyleyerek polisin gerekli işlemi yapmasını istedi. Alkollü sürücü cezai işlem ve ehliyetine el konulmasının ardından ifadesine başvurulmak üzere polis merkezine götürüldü.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Yoldan çıkan otomobil süt kamyonuna girdi! 2 kişi öldü

Yoldan çıkan otomobil süt kamyonuna girdi! 2 kişi öldü

Balıkesir'in Ayvalık civarında bir araba refüjü aşarak, karşı yönden gelen süt tankerine girdi. Kazada; 2 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi de yaralandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz